Uklidit znamená schovat. Nejlépe se pro to hodí vestavěné skříně

Přestaňte nakupovat nábytek a začněte budovat vestavěné skříně. Na rozdíl od jiného nábytku nezabírají prostor. Naopak, využijí efektivně i jinak problematické prostory. Typickými jsou různé výklenky, šikminy v podkroví, prostory pod schodištěm, ale i širší předsíně, kam se skříně s klasickými dveřmi nevejdou, ale vestavěná šatní skříň ano.

Vestavěné skříně uklízí za nás

Největší nepořádek máme v domácnosti tehdy, když máme více věcí než úložných prostor. Ne všechny úložné prostory jsou však stejně praktické. Mnohdy ani nejsme schopni vhodný nábytek najít. Máme třeba dlouhou předsíň, kde bychom u zdi mohli využít tak 40 cm po celé délce. Byl by to ideální prostor na boty, ale i ukládání sportovních potřeb. Ideálním řešením je vestavěná úzká skříň na míru, s výškou až do stropu a s posuvnými dveřmi se zrcadlem, které využijete v předsíni při oblékání. Máte však na stejné zdi jističovou skříň? Nevadí! U vestavěné skříně na míru lze i tento problém chytře vyřešit. A vidíte, boty a sportovní potřeby máte již trvale uklizeny.

Místo šatny vestavěná skříň

Závidíte kamarádce, že má obrovskou šatnu? Nemusíte. Bez vhodně zorganizovaného prostoru uvnitř to žádná výhra být nemusí. Pokud si v ložnici nebo v předsíni vybudujete velkou vestavěnou skříň na oblečení, která bude navíc vnitřně chytře uspořádaná, dokážete získat více prostoru než kamarádka v celé šatně bez těchto organizačních vychytávek. Posuvné dveře navíc mohou sloužit jako zrcadlo a nezabírají žádný prostor při otevírání.

Pojďte to vychytat pod šikminami

V rodinném domě se hodí vestavět skříň pod schodištěm. Dovede sloužit na ukládání zavařenin, ale i větších nákupů pitné vody, krabicového mléka, mouky a dalších potravin či nápojů s dlouhou trvanlivostí, které obvykle nakupujeme ve velkém.

Využití prostor pod šikminami pak řešíme v podkroví. Právě zde vhodně vestavěné skříně vytvoří prostor na cokoliv. Od oblečení, přes sezónní přikrývky, dětské hračky, potřeby na úklid domácnosti či různé, pouze zřídka využívané přístroje v domácnosti.

Levné vestavěné skříně na míru

Přemýšlejte dopředu, co vše potřebujete schovat a uklidit do vestavěných skříní, a jejich kapacitu si nechte navrhnout s rezervou minimálně 3 až 50 %. Uvidíte, jak prostor navíc časem oceníte. Ať již budete budovat pouze vestavěné skříně do ložnice, nebo se vestavbami rozhodnete nahradit většinu úložných prostor v domácnosti, vždy vám pomohou udržet si v bytě pořádek. Dodavatelem levných vestavěných skříní jsou Levne-skrine.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..