Teď je ideální čas vybírat hokejové dresy

Pro běžné lidi, kteří se sportům věnují pouze rekreačně, teď vrcholí sezóna. Venku je nádherně a počasí přímo láká ke sportovním aktivitám. Hokejisté to mají jinak. Odpočívají a v klidu se chystají na blížící se začátek sezóny. Hokejová sezóna začíná na podzim, a tak je teď vhodná chvíle začít přemýšlet o tom, jaké váš tým oblékne dresy.

Společné oblečení je nutností pro každý týmový sport. Podporuje týmového ducha, přispívá k sounáležitosti a divákům jasně ukazuje, kdo kam patří. Dresy na hokej však mají i další účel. Umožňují hráčům pohyb bez omezení, dobře sají pot a jsou odolné proti namáhání.

Oblékněte se do stejných dresů jako profesionálové

Trička se stejným potiskem vám vyrobí každá druhá reklamní agentura, ale sladěné hokejové dresy? Obraťte se raději na profesionály! Profesionální i amatérské hokejové týmy se spoléhají na českého výrobce sportovních dresů DDsport.cz. Tato firma se neustále snaží vylepšovat svou nabídku, a tak i letos přichází s novou kolekcí atraktivních hokejových dresů v padnoucím střihu. Provedení dresů konzultuje s předními hokejovými kluby, které také obléká, a to již více než čtvrt století.

Hokejové sety od DDsport.cz zahrnují dres, návleky na kalhoty i štulpny, takže pořídíte všechno na jednom místě a ve sladěném designu. A když už jsme u toho designu, rozmyslete si, jaký budete požadovat potisk.

Tiskne se sublimační technologií a kvalitními barvami

Dresy od DDsport.cz, a to nejen ty hokejové, jsou potisknuty technologií sublimačního tisku, která umožňuje realizovat i složité požadavky na barevnost, počet log a čísel. Váš dres tak může být naprosto originální. Vlastní návrh mít nemusíte, stačí představa a tým grafiků ji převede v realitu. DDsport nabízí i potisk zářivými fluorescenčními barvami.

A jaké další výhody DDsport poskytuje? Za ta léta svého působení už ví, o co mají týmy zájem. Na vyžádání zasílá vzorník materiálů, půjčuje velikostní vzorky a dokáže návrh na dresy archivovat, abyste si v budoucnu mohli přiobjednat další kusy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..