Virtuální sídlo ocení i OSVČ

Virtuální sídlo není pouze skvělým řešením pro firmy. Ocení ho i OSVČ, a to i ti, kteří vlastně fyzickou kancelář nepotřebují. Výhody jsou pořád stejné – zvýšíte svou anonymitu, získáte reprezentativní sídlo pro setkávání se zákazníky a uleví se vám i ohledně organizace administrativy.

Každá firma i OSVČ potřebuje nějaké sídlo. Toto sídlo je veřejné, v době internetu si ho může kdokoliv dohledat za pár vteřin. U OSVČ je často problém v tom, že si sídlo dávají na svou domovskou adresu. A opravdu chcete, aby celý svět viděl, kde bydlíte? Virtuální sídlo vám pomůže udržet si soukromí. Virtuální sídlo OSVČ Praha se tedy hodí všem, kteří:

  • preferují home office,
  • často mění provozovnu,
  • pracují v terénu,
  • nechtějí všude uvádět adresu svého bydliště.

Co vlastně znamená mít virtuální sídlo firmy?

V praxi jde o to, že bude ve všech oficiálních dokumentech zapsána adresa, na níž se ale vůbec nemusíte vyskytovat. Když vás tam přijde někdo hledat, recepční vám zavolá. Dokonce si můžete domluvit přeposílání pošty. Většina poskytovatelů také nabízí možnost občas využívat prostory na dané adrese. To se může hodit v případě, kdy se chcete sejít se zákazníkem a nechcete si ho zrovna zvát domů do obýváku.

Na virtuálním sídle firmy není nic nelegálního, využívá ho opravdu spousta podnikatelů i OSVČ. Jednou z výhod je totiž i cena. Virtuální sídlo pořídíte od pár stovek měsíčně, i když samozřejmě záleží na tom, jaké všechny služby chcete mít v ceně a kde se sídlo bude nacházet.

Proč je lepší platit si sídlo OSVČ v Praze?

Jednou z nejžádanějších lokalit je pochopitelně Praha. Pro sídlo OSVČ Praha nabízí celou řadu dobrých lokalit. V hlavním městě máte největší šanci získat dobrého zákazníka i obchodního partnera. Kromě toho luxusní pražské adresy velmi dobře působí na zákazníky. Rozhodně lépe, než kdybyste sídlili v nějaké vesničce, kterou nikdo nezná. I pro schůzky je Praha ideální, vaši zákazníci i partneři se sem lépe dostanou.

Tak na co ještě čekáte? Sídlo na vlastní adrese už se dávno nenosí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..