Krycí plachty s oky chrání před počasím

Pokud hledáte vhodný způsob, jak ochránit majetek či minimalizovat prašnost okolo stavení, není nic jednoduššího než pořídit zakrývací plachtu. Všestranný pomocník by měl být vyrobený z odolného materiálu. V následujících řádcích vám představíme vlastnosti krycích plachet.

Plachty jsou cenově dostupné řešení. Snadno se s nimi manipuluje. Sehnat se dají i krycí plachty s oky pro jejich snadnější a praktičtější uchycení třeba k plotu. Základ tvoří síťovina, která je pokrytá polyethylenem. Vybrat si můžete různé gramáže, přičemž zpravidla se pohybuje v rozmezí od 150 do 200 gramů na metr čtvereční.

Plachty jsou odolné vůči UV záření i mrazům

Zakrývací plachta je efektivní ochrana před počasím. Zvládne tuhé mrazy, UV záření, ale i velká vedra. Výkyvy teplot jí nevadí. Poslouží vám dlouhá léta, i když bude využívána denně. Dávejte si však pozor na to, u jakého prodejce zakrývací plachty zakoupíte.

Plachta má široké uplatnění. Slouží k uskladnění majetku, ochraně domácího pískoviště proti kočkám, ale i k zazimování bazénu. Oka jsou skvělou vychytávkou, neboť se jimi provleče například šňůry.

Krycí plachtu si můžete nainstalovat také mezi stromy, a tím zastřešit například posezení na zahradě, kde není možné postavit třeba pergolu. Uplatnění je opravdu široké. Fantazii se meze nekladou.

Kdo zakrývací plachty nabízí?

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variací. Pokud se podíváte například do nabídky společnosti Plachty Štěpáník, máte si z čeho vybrat. Dokonce si můžete objednat výrobu zakrývací plachty na míru.

Firma Plachty Štěpáník se od ostatních prodejců liší tím, že zasílá vzorky zdarma, neúčtuje si balné a má většinou svého zboží skladem. Obchodní podmínky jsou naprosto transparentní. Investujte do kvality, která vám vydrží dlouhá léta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..