Potřebujete stavební jeřáb? Tak si ho pronajměte!

Stavební jeřáby jednoznačně usnadňují práci a nacházejí své uplatnění na stavbách, v průmyslových halách, výrobních i skladovacích prostorech. Praktické kompaktní miinijeřáby a jeřáby mobilní si však pochvaluje i spousta řemeslníků, kterým dobře slouží při nátěrech fasád či pokrývačských pracích.

Stavební jeřáb je tedy v mnoha provozech nezbytným pomocníkem. Zvládá transport vysokotonážního nákladu, s nímž si jiná manipulační technika neporadí. Při častém využívání jeřábu, je na místě investice do jeho koupě. Při občasném využívání je však vhodný spíše jeho pronájem.

Typy jeřábů

Stavební jeřáby se dělí na mostové, portálové, podvěsné a přívěsné. Na trhu se však setkáte i se speciálními jeřáby konzolovými, sloupovými, otočnými, tandemovými, venkovními atd. Rozdíly mezi nimi jsou především v principech, na nichž fungují. Mostové jeřáby například těžká břemena přepravují ve třech osách. Po kolejnici přejíždějí jeřáby portálové a podvěsné, rozdíly jsou jen v jejím umístění. Zatímco kolejnice portálového jeřábu se nachází na zemi, kolejnice jeřábu podvěsného je zavěšena zespodu na spodní pásnici jeřábu.

Praktické kompaktní minijeřáby

Další kategorií jsou jeřáby mobilní a minijeřáby. Nenechte se odradit označením mini. I takovýto jeřáb si hravě poradí až s osmitunovým nákladem! Tuto manipulační techniku tak využijete i v exteriérech rodinných domů, kde plně nahradí například lešení. Využijete je tak při nátěrech a čištění fasád, střech a dalších podobných aktivitách.

Jeřáb si pronajměte

Velký sortiment nových i použitých jeřábů najdete například v portfoliu společnosti Uplifter, s.r.o., která se na prodej i pronájem různých typů jeřábů specializuje. Výhodou je, že s jeřábem si nepronajímáte jen stroj jako takový, ale v případě potřeby i jeho obsluhu. V nabídce najdete jeřáby mobilní, přívěsné i minijeřáby. Tak neváhejte. Stavební jeřáb vám opravdu usnadní spoustu práce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..