Repasovaný herní notebook aneb vysoký výkon za málo peněz

Každé dítko si dnes přeje mít vlastní počítač či notebook. Na druhém stupni, mnohdy i na tom prvním, ho potřebuje do školy. Ještě dříve si na něm ovšem bude chtít hrát. Nákupu notebooku či počítače se tak či tak nevyhnete, pokud však budete vybírat mezi herními modely, cenovky vás zřejmě nepříjemně překvapí.

Herní notebooky a počítače jsou drahé. Pokud vám jde jen o stroj, na němž se dá spustit kancelářský program a surfovat po internetu, nepotřebujete zase tolik výkonu, jenže hraní her je trochu jiná liga. Nemusíte však svého potomka zklamat tím, že mu odmítnete drahý počítač či notebook koupit.

Repasované notebooky a počítače jsou levnější

Výbornou možností jsou repasované herní – PC. Repasované notebooky a počítače jsou zařízení z druhé ruky, ovšem ve výborném stavu. Jako repasované se často prodávají počítače z velkých korporací, kde jsou zvyklí měnit výbavu každé tři roky, aniž by byla zastaralá. Někdy pochází z různých předváděcích akcí apod. Nejsou tedy nové, ale velkou část života mají ještě před sebou. Navíc je každý repasovaný stroj před opětovným uvedením do prodeje pečlivě zkontrolován, vyčištěn, případně části, které už nejsou v dobrém stavu, jsou nahrazeny.

Jako repasované jsou nabízeny špičkové stroje

Průměrný notebook zastará třeba už právě za tři roky, a proto by se nevyplatilo ho repasovat. Repasují se notebooky, které v době svého pořízení patřily ke špičce. Například takový Lenovo ThinkPadd W540 s procesorem Intel Core i7, 256 GB SSD a 16 GB RAM pořídíte za 13 000 korun. Kde? Herní repasované – notebooky i počítače prodává například e-shop Malicomputer.cz. Výběr je bohatý a u každého výrobku je pečlivě uvedené, v jakém je stavu. Některé mají třeba trochu poškrábané víko nebo baterku v horším stavu. Tohle však vždy ovlivňuje cenu, a tak je nakoupíte ještě levněji. Baterka nebo víko se přitom dají vyměnit, kdyby vám to vadilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..