Pořiďte si cyklistické oblečení, které má styl a eleganci

Své cyklo oblečení si můžete koupit dnes již i v potravinářském řetězci, nebo… Též u lidí, pro které je cyklistika vášeň. Najdete je u značky VELOKLASIK. Ta nabízí cyklo dresy, které jsou skutečnou špičkou.

Tolik cyklo dresů od jedné prémiové značky na jednom místě jen tak někde neuvidíte. VELOKLASIK přinesl na náš trh francouzské cyklistické oblečení Café du CyclisteTato unikátní značka ztělesňuje vášeň pro cyklistiku v kombinaci s unikátním stylem. Každý, kdo se rozhodne jízdu na kole povýšit na součást svého životního stylu, by se s ní měl seznámit. A nejen s ní. Profesionálové z VELOKLASIK, to je tým lidí, který vás uhrane svojí vášní pro tento sport. Do pražského obchůdku se můžete stavit třeba jen na kafé a na „kukačku“. Nechte na sebe dýchnout atmosféru tohoto sportu trochu jinak.

Kolu teď opět dáme šanci

Nejen proto, že přichází tři roční období, kdy jej častěji osedláme. V nejbližším období nás čeká méně létání, méně zahraničních pobytů u moře, a naopak více lokální turistiky. A poznávat krásy Čech je nejhezčí ze sedla svého kola. Pojďte se na to obléct stylově. Cyklistické dresy VELOKLASIK jsou funkční sportovní dresy s francouzským šarmem. Je to styl, který je nepřehlédnutelný, avšak ne kvůli své kýčovitosti, naopak, díky svému vkusu.

VELOKLASIK ve své kamenné prodejně, ale samozřejmě i v e-shopu, nabízí kompletní pánské a dámské cyklo dresy, trička, včetně zimních bund na kolo, kraťasy a cyklokalhoty, dokonce plavky, funkční prádlo, rukavice, ponožky, návleky, nákrčníky, čepice a další příslušenství. Obléct se můžete stejně i jako pár.

Zajímavé kolekce VELOKLASIK

Profesionální cyklistické oblečení dbá na správné materiály i střihy. Kolekce Merino s příměsí merino vlny je ideální oblečení nejen na zimu, ale i na léto. Merino vlna je známá svými termoregulačními vlastnostmi a odolností vůči množení bakterií, které způsobují zápach potu. Laicky řečeno, dresy z merino vlny nesmrdí, ani když je nevyperete po celodenním používání. Ve VELOKLASIK ale myslí i na ty z nás, pro které je kolo součástí městského života (kolekce ARRIERE-PAY), a denně si na kole vyrazíme třeba na menší vyjížďku do okolí. Cyklo dresy AUDAX zas myslí na ty, kteří na kole vyjíždí bez doprovodu na dlouhé trasy a všechno vybavení si nesou s sebou na kole.

Pojďte v Praze objevit místo, které dýchá vášní pro cyklistiku

Pouhých 200 metrů od nejvytíženější cyklostezky v Čechách, v pražském Braníku u branického pivovaru, vznikl CYKLOTRIANGL. Zde se v sousedství nachází nejen prodejna VELOKLASIK s prémiovými cyklo dresy Café du Cycliste. Sídlí zde rovněž BIKENOTORIC Honzy Šťastného, který staví zakázková kola vysoké kvality. Třetím do party je KOLOFIX Pavla Čábelického. Ten na dohled od branického pivovaru vybudoval jeden z nejlepších cyklo servisů u nás a v současné době otevírá síť cyklo servisů po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..