Doplňky stravy, které pomohou vašemu organismu zvýšit imunitu

Lidské tělo se neobejde bez pravidelného a dostatečného přísunu vitamínů. Kromě toho je ale nutné konzumovat potraviny, jež obsahují důležité minerály, vlákninu a další látky. Napomáhají ke správné funkci tělesných orgánů a celkové imunitě jedince. Pakliže není strava dosti vydatná, je vhodné kromě její změny užívat i některé doplňky stravy.

Krása a zdraví jdou ruku v ruce s tím, jak o své tělo pečujete. Právě dostatek vitamínů, minerálů a živin přispívá k tomu, aby váš organismus lépe čelil bakteriím a virům, s nimiž se běžně v přírodě setkáte.

Rychlý přehled obsahu článku

Vitamín C

Hodně důležitý je pro lidské tělo vitamín C. Zlepšuje imunitu, tedy obranyschopnost těla. To se pak lépe vyrovnává s nemocemi, není na ně tolik náchylné.

Pakliže zrovna neholdujete konzumaci ovoce a zeleniny s vysokým obsahem „céčka“, je vhodné si koupit třeba produkt EXTRA C 500. Tento doplněk stravy ve formě kapslí totiž obsahuje 500 mg vitamínu C, což je dostatečná denní dávka pro dospělého člověka. Doplněk je výborný v tom, že se vitamín v těle uvolňuje postupně po dobu minimálně 8 hodin, takže jej organismus dokáže plně vstřebat. Výrobek vyrábí společnost Naturvita.

Vitamín D3

Další důležitou látkou je vitamín D3. Jeho správné dávkování v běžné stravě či doplňcích pomáhá tělu s podporou buněk, ovlivňuje i vitalitu svalstva a celkový stav imunity člověka. Doplněk stravy Vitamín D3 pořídíte v online obchodě gigalekarna.cz.

Minerály

Také minerály jsou nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Všímejte si kupříkladu toho, aby v přijímané stravě nechyběl selen. Lze jej dodat ve formě doplňku stravy, konkrétně se jedná o produkt Selen Forte. Selen jako minerál působí pozitivně na imunitní systém, koriguje rovněž správné fungování štítné žlázy a ovlivňuje stav vašich nehtů a vlasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..