Parkové lavičky nabídnou relaxaci v parcích i na dalších veřejných místech

Více než 145 typů parkových laviček na jednom místě – to je Kovo-art.cz. Značka již 10 let nabízí kompletní městský mobiliář, který si lze vybrat a objednat přímo přes internet. A je jedno, jestli jste zástupci města či obce, firma, zdravotní či lázeňské zařízení, škola, sportoviště, nebo soukromá osoba.

Parkové lavičky jsou stěžejním sortimentem společnosti Kovofit, která provozuje web Kovo-art.cz. Nejenže firma nabízí přes 145 typů parkových laviček, ale každá z nich může být navíc v mnoha variantách. Ať již jde o délku latí, jejich barvu, barvu konstrukce lavičky, typy područek, nebo formu kotvení.

Není lavička jako lavička

Kovo-art.cz dodává lavičky z betonu, kovové, vč. ocelových, litinové, dřevěné i s plastem. Podle typu určení mezi nimi najdete též lavičky pro seniory i dětské lavičky. Speciální jsou reklamní lavičky i designové lavičky. Mobiliář lze doplnit parkovými či zahradními stoly k lavičkám a též parkovými lehátky.

Designové lavičky

Velice povedenou částí sortimentu jsou moderní designové lavičky. Kombinují kovovou konstrukci s masivním dřevem. Skvěle doplní jakýkoliv park, hodí se do městských ulic, ale i k moderním domům a na zahrady. Čisté linie nabízí moderní design a současně neubírají lavičkám na pohodlí.

Seniorské lavičky pro speciální užití

Starší lidé se zhoršenou hybností mají problém s celou řadou činností a neřešitelné pro ně může být i posadit se, či se zvednout z parkové lavičky. Značka Kovo-art myslí však i na lidi s hendikepem a vyrábí seniorské lavičky přizpůsobeny právě lidem v seniorském věku. Snadněji se na ně sedá, jednodušeji se z nich starší člověk zvedá. Sedák je výš, má menší, nebo žádný sklon, nechybí široké područky. Většinou jde tyto lavičky kombinovat s designově stejnými lavičkami s klasickou ergonomií. Seniorské lavičky tak nenarušují celkovou architekturu míst.

Bezúdržbové lavičky s plastem

Lavičky s plastem Kovo-art – to je kombinace dlouhodobé bezúdržbovosti a hezkého designu. Zajímavou je například jednoduchá lavička Astra s plastem. Je odolná povětrnostním vlivům, houbám, plísním, ale i UV. Odolává též poškození vandaly. Vyrobena je ekologickou cestou z recyklovaného plastu.

V jednoduchost je krása – odolná lavička s plastem Astra.

Kovofit je největším dodavatelem laviček s plastem u nás. Bezúdržbové plastové lavičky jsou řešení všude tam, kde jsou omezené rozpočty a možnosti na údržbu dřevěných laviček, i kde je nutná například snadná dezinfikovatelnost povrchu lavičky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..