Sada na nehty pro nehtovou modeláž se hodí nejen do salonů

Pojďte si udělat krásné nehty doma. Sada pro nehtovou modeláž vám umožní domácí péči o nehty povýšit na profesionální. Rozhodně by dnes měla být standardní kosmetickou výbavou každé ženy.

Nehty jsou naší vizitkou a měly by vždy vypadat dokonale. Na jaře dostávají zabrat snad nejvíce. Málokterá z nás se občas „nehrabe“ v hlíně. Své si žádá záhonek u domu, zahrádka na chalupě, ale přesadit potřebují i naše pokojovky. A nehty to odnesou pokaždé.

Jak na domácí modeláž a úpravu nehtů?

Potřebujeme mít k dispozici nástroje na úpravu a ošetření nehtů i kvalitní laky na nehty. Některé z nás preferují pouze dlouhotrvající laky, jiné si troufneme i na akrylové nehty. Dobrá sada na nehty od ENII-NAILS vás připraví na obojí.

Sady na nehty ENII-NAILS

Právě pro nás, ženy, které jsme se rozhodly vzít krásu svých nehtů do vlastních rukou, dali v ENII-NAILS dohromady různé sady na nehty. Ty největší obsahují i UV lampu, která je naprosto nezbytnou pro vytvrzování těch nejkvalitnějších dlouhotrvajících laků i pro modeláž akrylových nehtů. Díky malé investici už nebudete muset své nehty přelakovávat co dva dny, nebo dokonce denně. Trvanlivé gel laky nabízí nesrovnatelně delší životnost a chrání rovněž naše nehty před poškozením.

TIP: Velice zajímavou sadou je SADA GEL LAK XL

Je to cenově ekonomická sada vhodná pro přírodní gelové laky i pro akrylové nehty. Najdete v ní potřebné pomůcky pro modelář nehtů, polotovary pro akrylové nehty, gelové laky a samozřejmě též UV lampu.

Začněte používat výhradně gel laky

Už jsme je zmínili, ale ještě se k nim vrátíme. Díky UV lampě teď už nemusíte používat žádné jiné. Na ENII-NAILS je koupíte v úžasně pestré paletě odstínů. Na nehtech po správném nanesení v několika tenkých vrstvách a vytvrdnutí pod UV lampou dovedou vydržet 14 dnů až jeden měsíc. Barva je trvanlivá, nemění se odstín a nepoškrábe se. Musí však vždy vytvrzovat pod UV lampou. Případně pod LED lampou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..