Máte už svůj šatník připravený na jaro?

Zima nám dává definitivně sbohem a venku začíná být čím dál tím více teplo. Tato změna ročních období s sebou kromě více slunečních paprsků přináší i nutnost obměny šatníku. Jestliže jste to ještě neudělali, nastal nejvyšší čas napravit situaci.

Oblečení nejprve protřiďte

Obměna šatníku by měla začínat pořádným úklidem. Ačkoliv se nejedná o velmi oblíbenou činnost, bohužel to jinak nepůjde. Nejprve pečlivě uložte všechny zimní kousky, které jsou na nošení v jarních měsících příliš teplé. Strčte je do zadních polic ve vaší šatní skříni, aby vám zbytečně nepřekážely. Až budete mít hotovo, je čas vrhnout se na třídění jarních hadříků. Rozložte je například na postel, abyste měli o každém z nich dokonalý přehled.
Trička, mikiny, sukně či šaty, které jsou jakkoliv nenávratně poškozené, dejte nemilosrdně pryč. Kousky, které se vám už nelíbí, anebo víte, že je stejně letos nevynosíte, protože se vám buď nelíbí, či jsou vám malé, taktéž vytřiďte a posléze je někomu darujte. Až vám zůstane pouze oblečení, jež budete určitě nosit, máte hotovo. Pokud je ho však málo, berte to jako příležitost navštívit velkoobchody s oblečením, kde si pořídíte něco nového.

Vsaďte na barvy

Ať plánujete nakupovat šaty pro ženy nebo nová trička pro muže, zkuste se malinko odvázat a místo nudných šedivých modelů vyzkoušejte něco barevnějšího. Jarní sluníčko k tomu přímo vybízí, a proto by byla škoda chodit po ulici v tmavých barvách. Klidně na to jděte pomalu a nejprve si pořiďte třeba jen lehký barevný svetřík. Barvy si časem zamilujete a budete jich chtít nosíc víc a víc. 

Jestliže hledáte pod klíčovými slovy velkoobchody – oblečení, kde letos budete nakupovat, vyzkoušejte například společnost XFER. Jejich e-shop je plný trendy zajímavých kousků pro muže i ženy, s nimiž letos na jaře určitě zazáříte. Na jediném místě máte možnost nakoupit všechno, co by vám ve skříni mohlo chybět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..