Výkup autovraků je cestou k hladkému prodeji již nepoužitelného vozidla

Pokud jste majitelem nepojízdného vozu, určitě vás trápí otázka, co s ním. Většina z nás se v takovém případě nechce zdlouhavě zabývat jeho prodejem, psát inzeráty a vyjednávat s potenciálními kupci. Mnohem jednodušší a rychlejší cestou, jak se autovraku zbavit, je nechat ho vykoupit.

Vše půjde jako po másle

Výkup autovraků v Praze vám dá hotovost hned na ruku, jakmile podepíšete kupní smlouvu. Dopředu budete samozřejmě vědět, s jakou částkou můžete přibližně počítat. Nemusíte se rovněž trápit se zbytečným papírováním. Administrativu a s ní spojené další úkony si na svá bedra převezme vykupující firma. Jaké vozy lze tímto způsobem prodat? Jedná se o výkup – autovraků, nepojízdných a havarovaných vozidel. Co je skvělou zprávou na závěr, nemusíte zajišťovat dopravu auta do výkupu. Firma za vámi přijede kamkoliv a v kterýkoliv den s tím, že zajistí odvoz vašeho vozidla zcela zdarma. V neposlední řadě vám poradí, jakým způsobem zrušíte pojištění u autovraku.

Výkup autovraků není vše

V případě, že se vám zalíbil systém výkupu vraků automobilů, ale žádný takový nevlastníte, nemusíte zoufat. Tato firma se též specializuje na výkup vozidel s propadlou STK, veteránů, stavebních a užitkových vozidel a strojů. Přitom není důležitá značka, typ ani model vozů, stejně tak nezáleží na tom, zda se jedná o automobily firemní, osobní, stavební či užitkové. Jejich cena bude stanovena odborníkem na základě skutečného stavu. V potaz se bere míra kompletnosti vraku – zda obsahuje motor, převodovku, chladič, katalyzátor, řídicí desku, sedadla a karoserii, dále originalita náhradních dílů a jejich další použitelnost, a náročnost recyklace vozu. Chcete-li si udělat před samotným výkupem předběžnou představu o ceně vašeho vozu, stačí vyplnit jednoduchý online formulář, na základě něhož se částku dozvíte obratem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..