Potřebujete 3D tisk Brno na zakázku? My vám pomůžeme

Najít v dnešní době spolehlivou společnost, která by poskytovala opravdu kvalitní 3D tisk, může být někdy pořádně tvrdý oříšek. Abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny hledáním ideální firmy, přinášíme vám jeden tip.

Tisk prototypů i sériových výrobků

Společnost 3d-tiskni.cz patří mezi profesionály ve svém oboru. Všechno začíná vytvořením poptávky pomocí speciálního poptávkového formuláře, který naleznete přímo na internetových stránkách společnosti https://3d-tiskni.cz/brno. Před samotným 3D tiskem je důležité mít vytvořený 3D model, jejž následně pošlete na e-mailovou adresu společnosti, a to ve formátu STL, OBJ nebo AMF. Podle modelu se následně nasimuluje tisk, díky čemuž se dozvíte konečnou délku opravdového 3D tisku.
Jestliže 3D model nemáte, může postačit i technický výkres, který posléze školení pracovníci přemění právě na již zmiňovaný model. Někdy se stane, že zákazníci nemají ani výkres, takže je nezbytné domluvit se na osobní schůzce, kde se proberou všechny podrobnosti ohledně zakázky, a najde se optimální řešení pro obě strany. Firma tiskne vše od prototypů až po sériové výrobky.

Cena je individuální

Jistě vás jako potenciálního zákazníka zajímá, na kolik peněz vás 3D tisk Brno přibližně přijde. Bohužel na tohle se nedá dopředu odpovědět, protože každá zakázka je jiná, vyžaduje jiný přístup a má odlišný čas tisku. Odpověď na otázku ohledně financí dostanete až poté, co bude zpracován váš model. Samotný tisk začne až v momentě, kdy klient zaplatí zálohu.
Hotové výrobky zasílá firma přes ověřené dopravní společnosti v rámci celého území České republiky, a případně i na Slovensko. V případě zájmu si může zákazník vyzvednout hotové výrobky osobně ve Zlíně, avšak opět zde záleží na individuální domluvě. Objekty, které je společnost schopna tisknout, mohou mít rozměry až 330 × 200 × 300 mm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..