Vizitky online pro každého, kdo ví, že i dnes mají svůj smysl

Mnozí z nás v dnešní době na vizitky zapomínají. Kontakt si snadno poznamenáme do mobilu, nebo si přímo přepošleme číslo. Často se kontaktujeme pouze online. Jenomže vizitky smysl neztratily. Naopak, jejich význam vzrostl. Už nejsou „papírkem“ s kontaktem, ale naší osobní prezentací.

Záleží na papíru, na písmu i na celkovém nápadu. Vizitka je dnes mnohem více než jen kontakt se jménem, adresou a telefonem. Moderní trendy pro vizitky říkají: ubrat informace, přidat styl a design. Vůbec nejsou neběžné vizitky, na kterých najdete pouze jméno a jednu z kontaktních informací: telefon, e-mail, nebo webovky. Málokdy více najednou.

Dobrá vizitka prodává

Vás osobně, vaše zboží či služby. Mluví o vašich schopnostech, zaměření, filosofii, a to vlastně téměř bez slov. O to více potřebujete nejen skvělého grafika, který vám vizitku navrhne, ale rovněž tiskárnu, která vám nabídne perfektní papír, kvalitu tisku a různé specialitky. Objednejte si vizitky online u JustPrint.

Tradiční vizitky i ty s přidanou hodnotou

Obojí nabízí ostravská tiskárna JustPrint. Sídlí v Ostravě, ale své klienty má po celé České republice, a dokonce rovněž na Slovensku. Objednat si je lze online a firma vám je následně doručí zásilkovou službou. Nabízí tisk standardních vizitkových formátů 85×55 mm a 90×50 mm. Velice zajímavý je i výběr vizitkových papírů. Včetně jejich eko verzí. Pro některé typy papíru lze volit i další povrchovou úpravu. Vizitky lze vyrobit se zaoblením rohů i bez. Potisk může být jednostranný i oboustranný.

Kalkulace přímo na stránkách

U firmy se nemusíte dožadovat ani kalkulace. Snadno si navolíte, o jaké vizitky, papír, jeho úpravu a tisk máte zájem, a přímo na stránkách vidíte, kolik vás vizitky podle tištěného objemu vyjdou. Na této stránce pak tisk i velice snadno online zadáte. Podklady lze poslat ve formátech PSD, CDR, INDD a PDF.

JustPrint, to je levný tisk online. Firma samozřejmě nenabízí jenom tisk vizitek, ale i letáků a celé řady dalších tiskovin. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..