Vsaďte na skládací přepravky pro efektivní logistiku

Vlastníte společnost zaměřenou na logistiku a hledáte snadné řešení, jak celý proces přepravy produktů udělat více efektivním? Máme pro vás tip, jak levně zařídit bezpečný transport, aniž by vás to stálo hodně úsilí.

Produkty musí být v pořádku

Když převážíte větší množství věcí, riziko poškození mnohdy bývá opravdu veliké, zvláště v případě, jestliže se jedná o něco křehkého. Velkým pomocníkem pro všechny logistické společnosti jsou skládací přepravky. Díky této vychytávce ušetříte nejen místo, ale také zajistíte zboží potřebnou ochranu před jeho poškozením.
Přepravky se dají využívat na vícero způsobů. Kromě převozu v automobilech v nich můžete produkty uchovávat také ve skladech. Opět ušetříte prostor, který se dá posléze využít k dalšímu uskladňování. Získáte tak perfektní přehled o tom, co kde máte, což je základ efektivní logistiky. Ušetříte čas, jejž byste trávili hledáním, a navíc je všobecně známo, že čas jsou peníze, takže prosperitě své společnosti jenom pomůžete.

Investice, co se vám vyplatí

Nákup kvalitních skládacích přepravek je rozhodně výhodná investice do budoucna. Díky snadné manipulovatelnosti se dají využít i v automatizovaných provozech, takže se nemusíte obávat nutnosti náboru nových pracovníků. Klíčová je možnost přepravky stohovat, jež vám dokáže ušetřit až 80 % místa. To se už přeci vyplatí, ne?
Výrobou kontejnerů a přepravek se zabývá například společnost Schoeller Allibert. Jejich skládací přepravky Prelog vynikají svojí pevností, nízkou hmotností a hlavně stabilitou. Firma má více jak 50 let zkušeností v oboru, tudíž máte jistotu, že kupujete zboží od profesionálů, které vám poslouží dlouhá léta. Mimo to jsou přepravky vyrobené z recyklovaného materiálu, takže napomáhají udržitelnosti v oblasti logistiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..