Máte nárok na odškodnění po dopravní nehodě?

Stali jste se účastníky dopravní nehody, kterou jste nezpůsobili? Pokud jste při ní utrpěli nějakou újmu a vážně nejste na vině, pak budete mít pravděpodobně nárok na odškodnění. Jak vysoké bude a kde si o něj požádat? S tím vám pomohou odborníci.

Většina lidí má tušení, že jim po zapletení do dopravní nehody, již nezpůsobili, náleží odškodnění. Mnozí jej však nikdy nezískají, protože nemají tušení jak. Buďte chytřejší a nechte si pomoct od specialistů, protože Praha odškodnění nehoda čeká i na vás.

V těžké životní situaci určitě nechcete řešit formality

Fyzické i psychické následky dopravních nehod jsou často dlouhodobou záležitostí. Bezprostředně po nehodě nemá nikdo náladu řešit byrokracii a vyplňovat formuláře. Přesně tohle dobře ví v První zdravotní, která svým klientům už dlouhá léta pomáhá získávat odškodnění nejen po dopravních nehodách.

Profesionálové navíc dobře vědí, co do formulářů napsat a jak vaši situaci prezentovat, aby bylo pravděpodobnější, že odškodnění skutečně získáte. Pokud se do jednání pustíte na vlastní pěst, ztratíte spoustu času, navíc ale nemáte vůbec jasný výsledek.

Platíte pouze v případě úspěchu

Pomoc s vyřízením odškodnění po dopravní nehodě je samozřejmě placená. U První zdravotní ovšem platíte jen v případě, kdy je žádost o odškodnění úspěšná. Za zkoušku tedy vůbec nic nedáte.

A kde začít? Ozvěte se telefonicky či prostřednictvím webového formuláře a počkejte, než se vám z První zdravotní ozvou. Mezitím si můžete nachystat veškeré informace a dostupné podklady o správním či trestním řízení. Na základě těchto dokumentů bude navrženo optimální řešení. Specialisté zhodnotí, zda máte šanci na úspěch, a v kladném případě začnou jednat. Zastoupí vás rovněž v navazujícím trestním řízení. Prostě a jednoduše se komplexně postarají o to, abyste se nemuseli dlouhé hodiny plácat v nicneříkajících paragrafech.

Více informací najdete na https://www.1zdravotni.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..