Férový realitní obchod má jméno CINCINK

Zní, to pěkně, že? CINCINK je jako cinkání sklenek nebo peněz. Nejsme však daleko od významu tohoto nového pojmu v oblasti realit. CINCINK totiž evokuje oslavu, při které si přiťukneme sklenkami. A také to naznačuje zvuk uspořených peněz. Nevíte, o čem je řeč? Tuto novinku vám nyní přiblížíme.

Inzerujte zdarma na portálu CINCINK

Prodávat nebo pronajímat nemovitost. Pro většinu z nás je to tzv. španělská vesnice. Náročná záležitost, které se nevěnujeme denně, proto se bojíme do něčeho sami pustit, tak často veškeré úkony necháme na realitních kancelářích. Vyplatí se to, ovšem? Sice máte servis v podobě zařízení inzerátu (včetně fotek a textace), zajištění dokumentů při prodeji a jiné náležitosti, jenže taky si to pěkně zaplatíte. Nezvládli byste něco sami? Například vypočítat si daně z nabytí. Zajistit si hypotéku. Napsat si sami inzerát. Nebo danou nemovitost vyfotit. To vše platíte realitní kanceláři možná zbytečně. CINCINK je nový realitní portál, svěží a flexibilní startup, za nímž jako silný partner stojí Komerční banka. Už nebudete muset platit za celý balíček služeb realitní kanceláři, ale jen za to, co si objednáte. Na tomto novém portálu můžete totiž inzerovat zcela zdarma. Potřebujete s něčím pomoct? Pak si onu službu objednejte jednotlivě.

Vizualizace interiéru váš byt lépe prodá

V sekci „inzerce“ se nabízí odhad ceny nemovitosti, profesionální nafocení, tvorba 3D plánku bytu či domu a další služby. Díky nim bude váš inzerát atraktivní a kupující si jej všimne i mezi velkou konkurencí. Například taková vizualizace interiéru. Nemáte nemovitost zařízenou, nebo je nábytek příliš omšelý? To kupující nepřitáhne. Proto si stačí za 1700 korun objednat moderní nábytek či květiny, které prostor pro účely focení rozzáří. Přejděme do sekce „koupě“. Tu využije právě kupující. Nechcete získat tzv. zajíce v pytli? Nebojte, stačí kliknout na možnost „technická inspekce nemovitosti“. Odborník zjistí, v jakém stavu jsou jednotlivé rozvody, nosné stěny, zda je dům vlhký, jestli dřevěné části nenapadl červotoč. Jako kupující využijte i služby daňového poradce či zvolte možnost úschovy peněz, ať jsou vaše finance v bezpečí, než získáte vysněný domov. Poslední oblastí je „právní servis“. Jak název napovídá, zde najdete právní služby prvotřídní kvality. Díky nim budete mít svůj životní obchod zcela pod kontrolou. V neposlední řadě lidé v souvislosti s realitami řeší, kde na danou nemovitost vezmou peníze. Výhodná hypotéka je klíčová, v tomto případě je řešení nasnadě, protože za portálem stojí jedna z nejstabilnějších bank na našem trhu. Využijte služeb zcela inovativní služby, která není konzervativní jako stávající servis v realitní sféře, jež vám zbytečně ubírá peníze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..