Luxusní silikonové panny nahradí vaši milenku

Pokud nemáte partnerku, ovšem chybí vám přítomnost něžného pohlaví v ložnici, nemusíte vyloženě lákat do postele každou ženu, kterou potkáte. Jednak je to zoufalé, jednak i nezodpovědné. O mnoho lepší řešení jsou luxusní silikonové panny, které dávají sexuální oblasti zcela nový rozměr. V následujících řádcích vám tyto neživé společnice představíme trochu podrobněji.

Chcete drobnou zrzku, nebo prsatou černovlásku? Silikonové panny dokážou naplnit vaše očekávání, protože jsou k dostání v mnoha alternativách.

Neodmlouvá, nevadí jí různé praktiky

Určitě to znáte. O sexuálních prožitcích máte určité představy, rádi byste vyzkoušeli něco nového, ovšem dosavadní milenky k experimentování nesvolily. V takovém případě je vhodná realistická panna, která neodmlouvá. Užijete si jak klasický sex, tak klidně i něco nového. Vyzkoušet můžete různé polohy, které se líbí především vám. Pochopitelně, je důležité chovat se ke realistické panně šetrně, protože ani ona není nesmrtelná, a tak se může při násilnějším zacházení poškodit.

Silikonové panny vypadají jako skutečné ženy

Dávno jsou pryč doby, kdy silikonová panna byla nevzhledná, až dokonce odstrašující. Výrobci se zaměřili na to, aby se jednalo o realistické panny, které vypadají jako skutečné ženy a dokážou tak muže navnadit.

Velice oblíbeným prodejcem v tomto segmentu je Topsexdolls.cz, v jehož nabídce najdete realistické silikonové a TPE panny Sex Dolls.

Vybrat si můžete pannu podle výšky, postavy, prsou, rasy, materiálu, ale také barvy vlasů a kůže. Stačí si nastavit filtr a nabídnou se vám varianty, které budou odpovídat vašim představám. Užívejte si postelové radovánky klidně každý den (nebo i několikrát za den). Silikonová panna vám neřekne NE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..