Do gastro podniků patří jedině gastro nábytek!

Chcete, aby se u vás dveře netrhly? Pak servírujte výtečnou kuchyni a své hosty usazujte na pohodlné židle a do pohodlných křesel. Úspěch v podobě plného lokálu pak na sebe nenechá dlouho čekat.

Úlohu kvalitního nábytku v gastro službách není radno podceňovat. To vám potvrdí snad každý provozovatel restauračního zařízení. Proč? Protože na ně částečně závisí vaše živnost. Investice do zákazníkova pohodlí je tak jednou z nejdůležitějších. Návštěvníci se u vás zkrátka musí dobře cítit.

Investujte do pohodlí 

Vašim zákazníkům se zkrátka na židlích bude tak dobře sedět, že se jim z nich nebude chtít vstát. To už zřejmě přeháníme, což ovšem nic nemění na faktu, že nábytek do restaurace v podniku hraje jednu z hlavních rolí. 

Nakupujte na specializovaných e-shopech

I z toho důvodu je vhodné jej pořizovat v obchodech specializujících se na gastro nábytek. Jedním z nich je například dublino.cz. Na něm vás jednak čekají velkomnožstevní slevy, ale také si můžete být jisti, že vaše nová židle se nezbortí pod vahou prvního těžšího strávníka. Zkrátka něco vydrží.

Klasický versus gastro nábytek

Nábytek do restaurace je ve srovnání s nábytkem z vašeho obýváku přeci jen vystaven mnohem větší zátěži a opotřebení. Vždyť se na něm každý den vystřídá několik desítek a v některých podnicích i stovek lidí. Restaurační nábytek z toho důvodu musí něco vydržet. Váhu těžších strávníků stejně jako jejich ne vždy šetrné zacházení s ním.

Čalouněné, nebo plastové?

Na jaký nábytek se zaměřit? To závisí na typu podniku, jejž provozujete. Jedná-li se o bar, zaměřte svou pozornost na pohodlné barové židle, ať již dřevěné, čalouněné, kovové či plastové. Nejpohodlnější bývají židle čalouněné, praktické zase plastové, které využijete jak v exteriéru, tak interiéru.

Obraťte se na bytového designéra

Stejně přistupujte i při výběru židlí, bez nichž se neobejde žádná restaurace, a křesel, která zase patří do kaváren a hotelových lobby barů. A pokud si nejste svým výběrem jisti, obraťte se na služby interiérového designéra. Ten navíc vámi vybraný nábytek zkombinuje i s textiliemi, protože i ty v harmonickém interiéru, kterým by prostory vašeho podniku měly být, hrají svou roli. Tak hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..