Jazyková škola vás cizí jazyk naučí nenásilnou formou

Většinu lidí odrazuje od návštěvy jazykové školy představa jednotvárného drilu. V posledních letech se od této neúčinné formy výuky naštěstí ustoupilo. Vy se můžete těšit na pestrý a zajímavý program, přátelský přístup kvalifikovaných lektorů a různou intenzitu kurzů.

Vzdělávejte se v hlavním městě

Proč má jazyková škola Praha nespočet kladných referencí? Může se totiž pochlubit již desetiletou historií. Během této doby zde absolvovalo kurzy více než 1300 studentů všech věkových kategorií. Není žádnou výjimkou, že sem docházejí i senioři. Největšími lákadly jsou příznivé ceny, profesionální přístup, atraktivní věrnostní program, studijní zahraniční pobyty a vypracovaný systém zapůjčení učebnic.

Kurzy šité na míru

Jazyková škola v Praze 2 rozhodně nenabízí výuku v přeplněných třídách, kde byste se nedostali ke slovu. Můžete si vybrat z řady typů kurzů, které vám budou nejvíce vyhovovat. Dáváte přednost individuální nebo skupinové výuce o max. počtu 10 studentů? Láká vás jazykový kurz v zahraniční destinaci? Proč si neprocvičit pouze konverzaci či obchodní korespondenci? Nebo se potřebujete připravit na zkoušky? Máte raději intenzivní či víkendové kurzy?

10× pro

Proč je jazyková škola v centru Prahy oproti jiným tak výjimečná? Prvním kladem je možnost náhrady zmeškaných hodin, dále to jsou moderně a účelně zařízené učebny, zpestření výuky hrami, zapůjčení učebnic, garance malého počtu studentů ve skupině, individuální přístup ke každému studentovi, výhodné nabídky pro věrné zákazníky, audio a video materiály pro atraktivní výuku. V neposlední řadě je to nabídka kombinace různých forem kurzů a pravidelné testování efektivity kurzu. Díky těmto benefitům a přátelské atmosféře rozhodně odhodíte stud komunikovat v cizím jazyce, neboť se budete cítit velice pohodlně a přirozeně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..