Nejste spokojené se svým vzhledem? Estetická medicína Praha vám nabízí změnu

Dnes už se se svým vzhledem nemusíme smířit. Ale dokonce ani kvůli své kráse podstupovat zákroky pod narkózou a „skalpelem“. Pražský Health Point nabízí celou řadu neinvazivních procedur pro krásu i lepší sebevědomí.

Estetická medicína Praha, to je pražský Health Point. Firma poskytuje široké spektrum neinvazivních ošetření pleti a těla pro krásu, omlazení i zdraví. Ze žádaných služeb nechybí lymfodrenážní masáže, procedury pro hubnutí či epilace.

Když chceme být krásnější

Přestože jsme ještě pořád mladé, mnohdy nás trápí různé pleťové problémy. Častým je například nepříjemné zčervenání obličeje, které se nazývá kuperóza. Myslely jste si, že s tím nejde nic dělat? Omyl! Pomoci vám může neinvazivní efektivní terapie pomocí přístroje BTL Exilite II. Stejný přístroj umí pomoct i při výskytu nevzhledných červených žilek, pigmentových skvrn, a dokonce i v případě, že vás, nebo vašeho teenagera, trápí akné.

Šok z prvních vrásek vyřešte akčně

Objednejte se na ošetření biostimulačním laserem. Tato technologie umí nastartovat tvorbu kolagenu v pleti, a tím se postavit i vráskám. Dokáže dokonce vyhladit jizvy, pomoci s léčbou akné nebo s vypadáváním vlasů. I toto ošetření vám nabídne Health Point v pražském Karlíně.

TIP: Praha estetická medicína – to je Health Point.

Omlazující procedury pro téměř věčné mládí

Díky kvalitním neinvazivním procedurám estetické medicíny, jako je facelifting (omlazení obličeje), fotorejuvenace (především nastartování tvorby kolagenu) nebo lifting (omlazení těla) dokážeme když už ne zastavit, tak alespoň zpomalit čas. V Health Point pracují s kvalitními přístroji firmy BTL a současně s prestižní francouzskou kosmetikou Sothys. Spolu s profesionálním personálem jsou pak zárukou toho, že vaše pleť a tělo dostanou to nejlepší, co dnes kosmetický průmysl a neinvazivní estetická medicína nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..