Klasický zápisník, nebo aplikace v chytrém telefonu? Papír je stále papír, nemyslíte?

Není zápisník jako zápisník. Ten, jaký vám hodláme představit v následujícím článku, je rozhodně více než obyčejným poznámkovým blokem. Dokonce se může stát vaším motivačním diářem!
Stejně jako elektronická čtečka neuvrhla klasickou papírovou knihu do propadliště dějin, nepovedlo se to ani poznámkovým aplikacím v chytrých telefonech. Papírové zápisníky, kterými můžeme listovat a ručně si do nich zapisovat své nápady, myšlenky, schůzky a další povinnosti, jsou zkrátka stejně jako knihy věčné. 

Pořiďte si zápisník a začněte psát!

Alespoň doufáme, že tomu tak i nadále bude. Jinak přijdeme o to osobité kouzlo, kdy vezmeme do rukou tužku a něco si osobně zapíšeme. Všimli jste si, že spousta lidí má problémy ručně se podepsat? Tím, jak pořád píšeme na počítači, ztrácíme schopnost psát rukou. Není na místě to změnit? Pořiďte si klasický papírový zápisník a zapisujte do něj vše, co uznáte za vhodné. Klidně si do něj začněte psát deník. Uvidíte, jak se vám uleví. Uděláte si pořádek v duši. Nejdříve si ale za tímto účelem pořiďte k tomu určený zápisník

Nová éra zápisníků 

Velmi inspirativní diáře a zápisníky najdete například v portfoliu předního českého nakladatelství Helma365. Nečekejte ovšem jen klasický diář s daty a řádky. Součástí zápisníku je i arch samolepek s pravítkem a řada dalších chytrých doplňků, s nimiž svůj nový poznámkový blok pozvednete na zcela novou úroveň. 

Malý či velký? 

Na výběr máte zápisníky tří rozměrů a s různým obsahem poznámkového bloku. Pořídit si tak můžete tečkovaný zápisník, tedy linkovaný prostřednictvím teček, tečkovaný s čtverečky, nebo s prázdným poznámkovým blokem. Malý zápisník A6, nebo větší blok A5

S gumičkou či průhlednými deskami?

Na výběr máte poznámkové bloky s gumičkou, poutkem na tužku, vyměnitelným obsahem, průhlednými deskami, do nichž budete mít možnost opakovaně vkládat obrázky a fotografie. Pak si jeho titulní stránku můžete přizpůsobovat své náladě. Vaší pozornosti by však neměly uniknout ani motivační deníky 365START, které se mohou stát vaším průvodcem po celý rok! Na stránkách nakladatelství (helma365.eu) pak najdete tipy pro motivaci a celoroční soutěž. Tak neváhejte. Co vy víte, třeba váš nový zápisník odstartuje novou éru vašeho života. Změny je přeci vždycky třeba nejprve “hodit” na papír, nemyslíte? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..