Wellness Praha Karlín – to je Satori Spa

Masáž umí účinně snižovat hladinu stresových hormonů. Podle lékařských studií dochází ke snižování kortizolu a noradrenalinu. Naopak ale roste produkce prolaktinu. Díky tomu je masáž účinná nejen jako fyzické uvolnění svalů a vazů, ale podstatně se díky ní redukuje naakumulovaný stres a dochází k celkové duševní regeneraci. Relaxační masáže přímo v Praze nabízí Satori Spa.

Wellness si je nutné dopřát pravidelně

Obvykle máme pocit, že si za kvalitními wellness službami musíme někam vyjet. Když ne do lázní, tak alespoň do penzionu s wellness službami. A to je omyl. Optimální je najít si místo k relaxaci v malé vzdálenosti od práce nebo od bydliště. Jenom tak si jej dopřejeme pravidelně. A právě pravidelnost relaxačních masáží a wellness procedur je garancí snížení stresu a prevencí před problémy, které jsou důsledkem jeho dlouhodobého působení.

TIP: Hledáte Wellness Praha Karlín? Navštivte Satori Spa

Satori Spa nabízí přesně to, co potřebujete. Odbourání stresu v klidném prostředí doplněném kvalitními službami. Ve wellness centru vám nabídnou především relaxační masáže. Hodinová masáž uvolní svaly, vazy a zrychlí odplavování odpadních látek z těla. Optimální je si tuto masáž dopřát alespoň dvakrát měsíčně. Všichni jsme zaneprázdnění, a tak první, co zanedbáme, je právě odpočinek a relaxace. Proto je vhodné objednat si rovnou balíček masáží, což nás bude motivovat k pravidelným návštěvám wellness centra.

Saunové centrum i jacuzzi

Wellness Praha v Satori Spa, to jsou však i další wellness možnosti. K dispozici je saunové centrum až pro 25 osob i soukromý jacuzzi bazének. Oblíbené jsou i takzvané rituály, což jsou různé procedury, které pomáhají odbourávat stres a zapomenout na shon všedního dne. Nádherné prostředí má pozitivní vliv na duši a náladu, samotné procedury pak mají zkrášlující, hojivé a omlazující účinky na pokožku. Přijďte si je užít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..