Jaké nadstandardní služby můžete dostat k erotické masáži?

Jak vypadá erotická masáž určitě tušíte. Do parády si vás vezme krásná masérka. Její šikovné prsty polaskají doslova každé místečko, a jakmile se absolutně uvolníte, dovede vás až k orgasmu. To je taková klasika, kterou nabízejí úplně všude. S tím se ale spokojit nemusíte, stačí zajít tam, kde pro vás mají i něco na víc.

Masáž tělo na tělo

Osobně mám nejradši nuru masáž. To je taková japonská lahůdka. Používá se při ní extra kluzký gel z mořských řas, a masérka vám dopřeje nefalšovaný kontakt tělo na tělo. Teplý gel je neuvěřitelně příjemný a rozpálené sexy tělíčko dovede vážně rozpálit. Musí se to ale umět. Když po mě masérka jen párkrát přejede tam a zpátky a pak se zase vrátí k běžné rutině, cítím se podvedený. Vím, že to jde líp. Takže nuru masáž bych radil absolvovat nejlépe na doporučení, jinak jsou to vyhozené peníze.

Relax v sauně nebo ve vířivce

Ta pravá erotika se nemusí odbývat jen na lehátku nebo na matraci, předehra nebo klidně i celý zážitek se může odehrát i v horké vodě nebo v oblaku příjemně vonící páry. Doporučuji zvláště to druhé. Sauna nebývá tak drahá jako vířivka a kombinace příjemného tepla a rafinovaných doteků zkušené masérky dokáže vyvolat neuvěřitelnou extázi. Bacha by si měli dát snad jen kardiaci.

Footjob aneb masáž nohama

Tahle specialitka se k nám dostala z orientu. Masérka použije během masáže nejenom ruce, ale také chodidla a prsty na nohou. Zvlášť promačkání koulí má v tomhle případě grády. Některé masérky přitom sedí vedle vás a jedna se mi dokonce usadila i na hrudníku a můj penis si prostě chvíli převalovala mezi chodidly. Příjemná změna oproti normálu.

Nevýhodou je, že tuhle techniku neumí každá, takže jste i ve velkých salónech při výběru masérky často omezeni jen na jednu nebo dvě. Většinou to ale nevadí – navíc to bývájí expertky na tantra masáž (pokud nevíte, co to je, mrkněte SEM).

Striptýz jako předehra

I tohle funguje přímo báječně. Chlapi se prý rádi dívají, a já tedy rozhodně nejsem výjimka. Ten pocit, když před vámi ta nejhezčí holka z okolí zahazuje svůdné prádlo pěkně kousek po kousku a k tomu hraje ta správná hudba. A když budete chtít, nechá si na sobě podpatky nebo třeba košilku během celé masáže. Prostě nádhera.

Přímo do nebe s masáží prostaty

O téhle metodě se vyprávějí legendy. Původně ji prý vymysleli eunuši, aby se mohli nějak potěšit, ale rozhodně má co nabídnout i obyčejným smrtelníkům! Osobně tomu říkám nečekaný orgasmus, protože když vaše společnice opravdu umí, přijde to jako blesk z čisté nebe. A co je ještě lepší, většinou pak zvládnete ještě jedno číslo bez větších problémů.

Ne každému se ale podaří dosáhnout tohohle nebe napoprvé, takže nebuďte zklamaní a dejte tomu trochu času. Vyplatí se to. A navíc je to dobrá prevence proti zdravotním problémům. Své o TOM vědí třeba v Japonsku.

Tenga egg – pro ten pocit

Pro někoho prostě není ejakulace bez zásunu prostě ono. Chybí tam ten pocit úzkého kontaktu ze všech stran a přímá stimulace od špičky až po kořen. Pro takové případy mají masérky připraveny Tenga egg. To je takový malý kapesní masturbátor pro pány z měkkého pružného silikonu s množstvím výstupků uvnitř. Můžu potvrdit, že jde o zkušenost hodně podobnou normálnímu sexu. A zručná masérka se na vás navíc posadí tak, že s trochou představivosti si budete vážně myslet, že si to zrovna rozdáváte s ní. Za mě taky super věcička.

Klasický sex jako nadstandard? S tím nepočítejte

Jak vidíte, zajímavých doplňků k erotické masáži jde sehnat hodně (a to jsem určitě na některé zapomněl), ale co mezi nimi rozhodně není, je obyčejný sex. Erotická masérka není prostitutka, takže to na ni nezkoušejte. Já vím, už jsem to tu psal, ale opakování matka moudrosti. A ne, kamarádi vám to stejně neuvěří, i kdybyste se rozkrájeli. S tím už mám své zkušensoti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..