4 věci, které by neměly chybět na žádné narozeninové oslavě

Pokud jsou vaše narozeniny takřka za rohem, zřejmě přemýšlíte nad narozeninovou oslavou. Někteří lidé si pouze pozvou pár přátel, s nimiž oslaví tento velký den v poklidu u sklenky džusu. Potom jsou ale jednotlivci, kteří prahnou po velké oslavě plné zábavy. V případě, že patříte právě do druhé skupiny, podívejte se na čtyři věci, které by rozhodně neměly na vaší oslavě chybět. O zábavu bude určitě postaráno.

Párty brýle na focení

Určitě plánujete ponechat si vzpomínky na oslavu ve formě fotografií. Jestliže v letošním roce slavíte takzvané „kulaté narozeniny“, vyplatí se najmout si i profesionálního fotografa, jenž vám velkolepý den zvěční. Udělejte si sami ze sebe legraci, dejte si na oči párty brýle s nápisem „I’m sexy and I know it“ a jednoznačně zazáříte.

Párty kloboučky

Vraťte se do dětských let. Pokud závidíte ratolestem, že mají na hlavách stylové párty kloboučky, nezůstávejte pozadu a pořiďte si je i na svou oslavu narozenin. Párty kloboučky jsou k dostání v mnoha variantách. Chcete obyčejný bílý s barevnými tečkami, nebo byste raději zlaté či holografické? Fantazii se meze nekladou.

Zábavné zástěry

Jestliže se má párty odehrát na zahradě, kde budete i grilovat, chraňte svůj outfit před mastnými pokrmy zábavnou zástěrou. Proměnit se tak můžete v sexy pokojskou, zdravotní sestřičku či policistku, případně svalnatého číšníka.

Helium a balonky

Závěrem nesmíme zapomenout na helium. Prvně naplňte všechny balonky, a potom využijte helium k zábavě. Vdechnete ho do sebe a budete mluvit jako Šmoulové. Zasmějete se opravdu všichni. Helium není nijak škodlivé, takže se ho bát vůbec nemusíte.

Hledáte párty obchod, kde seženete všechny výše uvedené potřeby na narozeniny? Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu olo.cz, odkud všechno objednáte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..