Vytvořte si 3D vzpomínky na vaši svatbu

Ať už bude vaše svatba velká nebo malá, tradiční nebo neobvyklá, bude to den, na který budete dlouho vzpomínat. Skvělým způsobem, jak vytvořit dokonalou vzpomínku na váš svatební den a zároveň neopakovatelné a naprosto osobní umělecké dílo, je 3D odlitek rukou svatebního páru společně s tím nejdůležitějším – snubními prsteny. Vytvoření 3D vzpomínkového odlitku si můžete zorganizovat sami, nebo si tento originální umělecký předmět můžete nechat nadělit jako svatební dar.

Zhotovení 3D odlitku je velmi jednoduché

Zhotovit krásný a dekorativní vzpomínkový odlitek dokáže opravdu každý. V odlévací sadě, kterou dodává firma vzpominkovyodlitek.cz naleznete 2 sáčky se speciálními hmotami, které aktivujete jednoduchým rozmícháním ve vodě podle návodu. Hmotu, která vytvoří pružnou odlévací formu, nalejete do nádoby a na chvíli do ní ponoříte odlévaný předmět, například spojené ruce svatebního páru. Hmota velice rychle ztuhne a vytvoří pružnou odlévací formu, do které posléze nalejeme druhou hmotu, kterou necháme ztvrdnout. Výsledné 3D odlitky poté můžeme natřít různými barvami, tak aby vypadaly jako odlité ze zlata nebo bronzu.

Dokonalý odlitek vám bude navždy připomínat váš svatební den

Výsledný 3D odlitek je naprosto věrnou kopií, která zachová i ty nejmenší detaily vašich rukou, včetně například otisků prstů. 3D odlitek rukou novomanželů je nejen skvělou a originální dekorací, ale i krásným dárkem, který vám i vašim nejbližším umožní znovu a znovu prožívat tento okamžik, navždy zamrzlý v čase. 3D vzpomínkový odlitek můžete umístit na dekorativní podstavec nebo do ozdobného rámu a vytvořit tak originální dekoraci. Přestože po svatebním veselí nastoupí všední život a vzpomínky na váš velký den časem vyblednou, 3D vzpomínkový odlitek vám bude navždy připomínat vaše okamžiky štěstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..