Rozněžněte si domov dekoracemi ze sušených květin!

Každá správná hospodyňka se nestará jen o dokonale uklizenou domácnost, ale také o pravé teplo domova. Obrazy na stěnách, fotografie a bylinky v truhlících navodí příjemnou atmosféru, ale jsou okoukané. Díky sušeným květinám a doplňkům si vlastnoručně vytvoříte originální a nevšední dekorace.

Ať už klepe na dveře vánoční čas anebo velikonoční svátky, sušené květiny – velkoobchod poslouží jako ideální dekorace. Z velkého množství ozdob si vybere každý. O Vánocích upotřebíte sušené doplňky, lesklé makovice, svíčky, šišky, věnce, slaměné hvězdičky anebo andílky. Na velikonočním stole nesmí scházet věneček ze sušených květin zkrášlený malovanými vajíčky a stuhami.

Udělejte si radost jen tak

Ozdoby ze sušených květin využijete kdykoliv během roku a pro jakoukoliv příležitost. Tento styl se vám zalíbí už jen díky tomu, že výsledný produkt vydrží dlouho krásný a nepotřebuje speciální údržbu. Domácí sušení je náročné, a proto je lepší zakoupit rozmanité kousky v květinářství či ve specializovaných prodejnách. Pestrá paleta rostlin, bodláků, makovic, křížků, šišek, slaměných kruhů, stužek, košíčků a srdíček vám pomůže vykouzlit nádhernou dekoraci.

Fantazii se meze nekladou

Věřte, že je sušená květina stejně tak krásná jako živá a její životnost je mnohem delší. Zapojte svou představivost a vyčarujte originální věnce a svazky, které bude každičká návštěva obdivovat. Vyzdobte s nimi vchodové dveře, okna, stoly i stropy. Myslete na tematická rozdělení. Stačí se orientovat podle ročních období a svátků. V zimě dávejte přednost stříbrné a zlaté, v teplých dnech roku zase zelené, žluté a oranžové.

Pokud máte chuť vyzkoušet si svou zručnost a fantazii, nakupte si potřebné sušené květiny, ošatky, truhlíky, věnce, ptáčky, motýlky, zápichy, srdíčka, stuhy a přízdoby na jednom místě. Na internetových stránkách Florservice si vybere i ten nejnáročnější jednotlivec anebo firma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..