E-cigarety pomáhají při odvykání kouření

Jste náruživým kuřákem a rádi byste svůj zlozvyk omezili? Máte možnost! Přejděte na elektronické kouření! 

Tím, že klasickou cigaretu vyměníte za její elektronickou verzi, výrazně přispějete svému zdraví. V e-cigaretách totiž nedochází ke spalování a následnému vdechování karcinogenů a dalších škodlivých látek. Což ovšem na druhou stranu zase neznamená, že e-cigarety jsou zdravé. Pokud jste tedy nikdy nekouřili, vůbec s tím nezačínejte! 

Zrádný tabák. Chutná, ale škodí

Závislost na tabáku je zrádná. A samozřejmě nebezpečná. Na celém světě tabákovým výrobkům holduje 1,3 miliardy lidí. Necelých 5 milionů lidí každoročně následkům kouření podlehne. Když si to propočítáme, tak každou hodinu závislost na nikotinu ukončí život zhruba šesti stovkám lidem. Asi netoužíte po tom zařadit se mezi ně, že? 

Bojujete se závislostí na tabáku?

Problém je ovšem v tom, že definitivně kouření pověsit na hřebík se podaří jen hrstce vyvolených. Řada z nich se o to i snaží, ale touha po tabákovém dýmu často bývá silnější, a dříve či později se své neřesti znovu poddají. Každý silný kuřák vám potvrdí, že bez dostatečně silné vůle je odvykání kouření nesmírně těžké. Elektronické cigarety ale mohou být nápomocny. 

E-cigareta pomáhá v odvykání kouření

Elektronická cigareta, jež na pohled připomíná cigaretu klasickou, funguje na principu elektronického inhalátoru, jehož prostřednictvím uživatel vdechuje různé nikotinové směsi. Toto chytré elektronické zařízení je tvořeno atomizérem a žhavící spirálou, která je zdrojem dýmu. Poté, co uživatel z e-cigarety vdechne vzduch, dojde k aktivaci atomizéru, který ohřeje e-liquid či bylinný výtažek na zvolenou teplotu, a ze zásobníku se odpaří dávka nikotinové směsi. 

Pro plíce šetrnější kouření

Ve stejný okamžik se na druhém konci rozsvítí LED dioda, jež u kuřáka navozuje dojem skutečného hoření, a tedy i kouření skutečné cigarety. Mozek uživatele je v ten okamžik dokonale oklamán. Vlk se zkrátka nažere a kůzlátka zůstanou celá. Kuřák se jinými slovy domnívá, že se mu dostalo jeho dávky nikotinu, ale ve skutečnosti tomu tak není. Do těla se mu dostane jen pára společně s nízkou dávkou nikotinu a vybranou příchutí e-liquidu. 

Vaporizér na byliny

Na jiné formě inhalace je postaven vaporizér, který, jak napovídá jeho název, funguje na principu vaporizace, tedy vypařování. Tato forma stejně jako e-cigarety také eliminuje vdechování karcinogenů a dalších škodlivin. Velké popularitě se těší vaporizér na byliny, jenž z bylinek jednoduše řečeno dokáže dostat to nejlepší. 

Pokud se zkrátka své neřesti nechcete vzdát, uvažujte o tom začít se jim oddávat tímto způsobem. Zdraví totiž máte jen jedno. Bohatou nabídku vaporizérů i e-cigaret najdete například na e-shopu ekosmoke.cz (https://www.ekosmoke.cz/vaporizery-kapesni).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..