Multifunkční zahradní domky

Současné zahradní domky jsou nadmíru multifunkčními stavbami. Zatímco v létě v nich můžete pracovat, hodovat i nocovat, v zimě v nich třeba uskladníte zahradní nábytek či teplomilné rostliny. Jejich využití je jen na vás.
Pořízení kvalitního domku spousta lidí považuje za jednu ze svých nejlepších investic. A to právě pro širokou škálu jejich využití. Prakticky od jara do podzimu ve vhodně zvoleném domku můžete snídat, obědvat i večeřet. Stačí do něj postavit jídelní stůl a adekvátní počet židlí a romantická venkovní jídelna bude na světě. 

Letní ložnice, zašívárna, nebo pokoj pro hosty?

Stejně jako letní ložnice a zašívárna v jednom. Znáte to, každý občas musí být sám a tak trošku si vyčistit hlavu. Zahradní domeček samozřejmě s pohodlnou postelí vám to umožní. Můžete v něm regulérně nocovat, nebo si v něm dávat jen odpoledních dvacet. V tom případě vám skvěle poslouží i jako pokoj pro hosty.

Pracovna či dětská herna?

Zavedete-li si do zahradního domku elektřinu a popřípadě i internet, skvěle vám nahradí pracovnu. Nebo jej raději přenecháte svým dětem? Ty si jej pak budou moci přetvořit k obrazu svému. Buďte si jisti, že o nich neuslyšíte. Celé volné dny budou trávit ve svém novém království.

Zahradní domek není jen domek na nářadí

Vidíte, jak pestré využití zahradního domku může být? Z toho vyplývá, že označení zahradní domek automaticky neznamená domek na zahradní náčiní (v tom případě se jedná o domek nářaďový), ale domeček nacházející se na zahradě. Jak jej budete využívat, je skutečně jen na vašem rozhodnutí. Funkce domečku se navíc v průběhu roku může měnit. Zatímco v létě vám poslouží jako jídelna, zašívárna, nebo pokoj pro hosty, v zimě do něj můžete třeba uskladnit zahradní nábytek, nebo rostliny vhodné pro přezimování. 

Kvalitní domky Herold

Otázkou do pranice je, jaký zvolit model? Kvalitní zahradní domky české výroby stejně jako dětské domečky, hřiště a skluzavky nabízí například společnost Domky Herold. Vaší pozornosti by neměly uniknout především vysoce kvalitní a na pohled kouzelné PALMAKO domky, které mohou aspirovat na titul ozdoba každé zahrady, ať již se jedná o maličké domečky o rozměru necelé 4 m², nebo o ty opravdu prostorné o rozměru více než 14 m². Jakému dáte přednost? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..