Plastové dveře: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Vstupní dveře jsou jednou z nejdůležitějších součástí ochrany vašeho majetku, a právě proto se do nich vyplatí investovat a věnovat dostatek času jejich výběru. Dveře by tedy neměly jen dobře vypadat, ale měly by být především kvalitní a plnit funkci bezpečnosti. Na co byste si tedy měli dát při výběru dveří pozor?

Zpravidla na trhu pořídíte dveře ze dřeva, z plastu nebo hliníku. Každý materiál má své výhody a nevýhody. Podle čeho ale vybrat ideální dveře, které splní vaše očekávání? V posledních letech se velké oblibě těší zejména plastové dveře. Mají vynikající užitné vlastnosti, skvěle vypadají, jejich údržba je velmi snadná, a navíc příjemně překvapí rozumnou cenou.

Co se týče plastových dveří, zákazníci mohou vybírat z širokého množství designových provedení včetně volby vyhovující barvy. U pvc dveří se navíc můžete spolehnout na minimum starostí s údržbou a dlouhou životnost. Před tím, než se rozhodnete pořídit si plastové dveře, je však nutné podotknout, že není plast jako plast. Zejména v supermarketech dnes mezi produkty nazvanými jako plastové dveře najdete spoustu dveří z nekvalitních materiálů, které se zkroutí a ani zdaleka neplní svou funkci dle očekávání. Velmi důležité je zaměřit se také na výběr vhodné dveřní výplně i technologii spojení vnitřních výztuh. Pvc dveře ve Vsetíně, v Ostravě, v Opavě a dalších městech pořídíte například u prodejce Triogas s.r.o.

Hliníkové dveře jsou téměř nezničitelné a vypadají skvěle. Robustní konstrukce a skvělé mechanické vlastnosti navíc zajišťují maximální bezpečnost. Je však nutné počítat s mnohem vyšší pořizovací cenou.

Dřevěné dveře mají bezesporu své kouzlo a vynikají přírodním vzhledem. Cena je však v tomto případě o něco vyšší než u plastových dveří a je také třeba počítat s o něco vyšší náročností na údržbu.

Ať už jste se rozhodli pořídit si pvc dveře ve Vsetíně, v Ostravě, v Opavě nebo dalších okolních městech, doporučujeme prohlédnout si nabídku prodejce Triogas s.r.o., který se výrobě plastových dveří věnuje již od roku 2006.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..