Kde nakupovat oblečení ve velkém?

Sháníte polokošile pro celý tým, trička na vystoupení pro třídu dětí nebo jakékoliv jiné oblečení ve větším množství? Pak vám nejspíš nebude stačit jít do nákupního centra. Větší množství textilu si budete muset objednat. Jenže kde?

Známým velkoobchodem s textilem je například firma Xfer s.r.o. Její logo jste už dost možná někdy viděli, nejspíš na nějakém reklamním tričku nebo polokošili. Oblečení je totiž schopná také potisknout nebo opatřit výšivkou, o což mají zájem zejména firmy.

Co všechno najdete v sortimentu?

Pod značkou XFER se už patnáct let prodávají reklamní mikiny, trička, ale třeba i méně typické polokošile dlouhý rukáv, které nenajdete jen tak u nějaké firmy. Prodává však také sportovní oděvy a oblečení pro volný čas. Z toho důvodu uspokojí jak potřeby firem, tak sportovních spolků a dalších organizací. V nabídce jsou mimo jiné i sportovní oděvy jako například pracovní kalhoty, reflexní vesta, ale i košile či zástěry.

O co je největší zájem?

Z prostředí firem rozhodně o polokošile krátký rukáv či obyčejná trička, která si můžete vybírat podle střihu. Kdo chce svým zaměstnancům dopřát něco hodnotnějšího, ten sáhne po mikině či softshell bundě. Hitem poslední doby jsou také obyčejné plátěné tašky. Když je ozdobíte nápaditým potiskem, stanou se pěkným módním doplňkem.

Jak se na textil vytváří potisk?

Pro potisk využívá firma Xfer sítotisk, digitální potisk či nažehlování. Konkrétní použitá technologie se vybírá podle materiálu a typu oblečení. Například na bavlněné tričko bude vhodného něco jiného než na softshellovou bundu. Navíc ne vždy se hodí potisk, někdy je lepší zvolit výšivku. Pokud si nejste jistí, co by bylo lepší ve vašem případě, prostě si nechte poradit. Můžete se stavit i osobně, v Brně má firma vzorkovnu, kde si oblečení prohlédnete a personál vám ochotně pomůže vyřešit váš problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..