Rádi byste se ve světě dohovořili? Máte možnost!

Ovládat i jiný než mateřský jazyk je nesmírně povznášející. O to více, domluvíte-li se hned několika řečmi najednou. Ne nadarmo staré známé přísloví říká, kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. 
Lidé se z pohledu znalosti cizích řečí v podstatě dělí do tří skupin. První stěží ovládá jazyk český, a i ten jí často dělá problémy. Druhou skupinou jsou tzv. permanentní začátečníci. Ti začnou a po několika lekcích skončí, aby po uplynutí určité doby, kdy si přeci jen řeknou, že by s tou němčinou měli nějak pohnout, začali nanovo. Tímto způsobem začínají i celý život a v podstatě se nehnou z místa. A třetí skupina se cizí řeč nejenom začne učit, ale také se jí naučí. Do jaké skupiny patříte vy? Respektive, do jaké skupiny byste patřit chtěli? Pokud do třetí, tak gratulujeme. První krok jste učinili. Druhým bude přihláška do nějaké kvalitní jazykové školy.

Přestaňte být věčným začátečníkem

Je-li v hledáčku vašeho zájmu jazyková škola v Praze, měli bychom pro vás jeden tip. Jím je škola Britannika, na které si můžete osvojit základy až deseti světových jazyků, a to na široké škále kurzů, ať již se jedná o individuální, firemní, skupinové, konverzační, obchodní, intenzívní, víkendové či úzce specializované. Jednoduše specifikujte své požadavky a profesionální lektoři vám připraví individuální výukový plán. 

Proč zrovna Britannika?

V čem je jazyková škola Britannika (na internetu hledejte pod odkazem jazyková škola Praha) výjimečná? Především příznivými cenami, zajímavým výukovým programem, systémem zapůjčení učebnic ale kvalitními lektory. Ti při výuce hrají klíčovou roli. Stejně jako možnost uplatnit své nabyté znalosti v praxi při zahraničních pobytech – nejoblíbenějšími destinacemi jsou Itálie, Malta a Španělsko. Není toho málo, že? 

Jednotný metodický postup

Na čem si Britannika ale staví nejvíce, to je její jednotný metodický přístup, jenž kombinuje procvičování ústních a písemných dovedností. Součástí výuky samozřejmě jsou i moderní učebnice stejně jako audio a video prostředky. Už víte, proč zvolit právě Britanniku? Protože vás cizí jazyk skutečně naučí a spolu s ním se dozvíte i spoustu zajímavostí o zemích, ve kterých se jím mluví. Tak neváhejte, protože čím dřív začnete, tím dřív se řeč naučíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..