Schoeller Allibert, to správné řešení pro vaše “pivní podnikání”

Pivní průmysl představuje velmi konkurenční prostředí a vytvořit silnou značku je klíč k úspěchu. Schoeller Allibert, který je předním výrobcem na trhu vratných nápojových systémů, má to správné řešení. Naše společnost vytvořila efektivní řešení v oblasti plastových obalů pro celou řadu předních výrobců piv. Do portfolia klientů se řadí Heineken, Radeberger nebo Warsteiner.

Schoeller Allibert se zaměřuje na tvorbu kvalitních produktů, které zároveň svým vizuálem odpovídají firemní identitě a jsou tak ideálními řešením pro každého výrobce piva. V naší nabídce přepravek na pivo si vybere opravdu každý od malých pivovarů až po velké pivní magnáty.

Leffe

Tu nejlepší flexibilitu pro piva balená v lepenkových obalech poskytuje pivní přepravka Leffe, kterou nabízíme v rozměru 24 x 0,33 l. Tato přepravka je vhodná pro balení 2, 3, 4, 6, 8 nebo 12 lahví. Tato přepravka na pivo je obohacena o systém dvojitého dna s pohyblivou vložkou s pružinami, tlačenou dolů během balení. Po odstranění posledního kartonového balení se toto dno vrátí do střední polohy. V této poloze pak mohou být prázdné plastové obaly shromažďovány.

Radeberger 2 K

Tato exkluzivní pivní přepravka je vyráběna v elegantní černé barvě, interiér je potom výrazně červený. Přepravka na pivo Radeberg 2 K vyniká svou kvalitou a unikátním vzhledem. Je vhodná pro prémiová piva.

Beck´s

Jedinečnost pivních přepravek Beck´s spočívá v etiketování in-mould s 3D efektem, což vytváří plastický vzhled. Výhodou je také komfortní rukojeť, která nabízí možnost pohodlného přesunu.

Franziskaner

Ergonomické a měkké rukojeti a in-mould etiketa s 3D efektem. To jsou hlavní výhody přepravek na pivo Franziskaner. Tyto pivní přepravky byly vytvořeny hlavně za účelem silného působení na poli konkurence.

Veltins 3K

Pivní přepravka Veltins 3K je charakterizována funkčním a poutavým designem. Obsahově pojme až 20 půllitrových lahví. Zákazník je v obchodě schopen ihned rozpoznat dané pivo, díky velkým otvorům po stranách.

Pokud si nevíte rady s výběrem nebo hledáte zakázkové řešení pro vaši společnost, napište nám na info.czechrepublic@schoellerallibert.com nebo se podívejte na naše internetové stránky www.schoellerallibert.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..