Pořádné šatní skříně jsou základ uklizené domácnosti

Máloco udělá v bytě tolik nepořádku jako oblečení, které nemá svoje místo. Vize samostatné místnosti, šatny, je sice lákavá, ale dostupná jen pro málokoho. Jak na šatní skříně, jež dokážou obstát v našich nárocích? 

Vždy záleží na prostoru, který máte. Optimální je však sázet spíše na větší skříně. Rozhodně nemusí jít o ty vestavěné. Nejsou úplně praktické. Prostory zcela nahoře pod stropem jsou nevyužitelné pro běžné věci, ke kterým potřebujeme mít pravidelný přístup. Věci, jež odkládáme na déle, lze uložit i do dekorativních krabic nahoru na běžnou šatníkovou skříň. Ty nám navíc udělají i další službu – přinesou do prostoru trochu dekorativního designu. Další nevýhodou vestavěných skříní je to, že obvykle nemají zadní část. Nejednou se vám pak stane, že pokud ji nemáte natřenou otěruvzdorným nátěrem, váš černý kabát po vytažení ze skříně zas tak černým není.

Jak na moderní šatní skříň?

Velkým hitem dnešních developerů jsou byty 1+kk. Právě v těchto prostorách se dokážou hezké designové šatní skříně uplatnit nejen jako skříň, ale i jako dělící příčka mezi spací (ložnicovou) částí a ostatním prostorem. Ideální jsou k tomu šatní skříně s posuvnými dveřmi. Dveře vás neomezují při zařizování dalšího prostoru, navíc vypadají mnohem efektněji. Pokud prostor potřebujete opticky zvětšit, vyberte si skříň se zrcadlem.

Hlavně střídmě

Zejména lidé, kteří si místo kvalitní hotové šatní skříně nechají udělat skříň na míru, nakonec narazí. Za vnitřní vybavení utratí tolik co za skříň samotnou. Jenomže místo geniálního ukládacího prostoru často získáme skříň, kam se nám nevejde načechranější svetřík či třeba dlouhý kabát. Nezapomeňte, že méně je někdy více. Dopřejte si zejména hodně prostoru pro věšení. Na věci, které se skládají, využijte raději prostornou komodu se zásuvkami. Stejně tak jako na spodní prádlo a různé drobnosti šatníku.

Za málo peněz hodně muziky

Neutrácejte za předražené skříně. Levné šatní skříně dokážou nabídnout stejný komfort jako ty drahé. Dona-shop.cz nabízí moderní skříně, které skvěle vypadají a jsou za dobré ceny. Objednat si je lze v e-shopu. Doma je už pak jen stačí smontovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..