Při práci dbejte na bezpečnost. Ochranné pracovní prostředky jsou alfou a omegou

Jednou z povinností mnoha zaměstnavatelů je poskytnout pracovníkům ochranné pracovní prostředky, které slouží k ochraně jejich zdraví při vykonávání práce. Stejně tak musí zaměstnavatel podle zákoníku práce nabídnout zaměstnancům vhodné pracovní oblečení včetně obuvi. Pokud tedy hledáte vhodného dodavatele tohoto sortimentu, abyste lidem ve své firmě vytvořili vskutku bezpečné pracovní zázemí, jste tady správně. V následujících řádcích vám ho totiž představíme.

Stačí do vyhledávače zadat frázi „ochranné pracovní prostředky – celar.cz“, přičemž na prvním místě ve výsledcích vyhledávání se vám zobrazí firma specializující se už více než čtvrt století na šití pracovních oděvů.

Co všechno celar.cz nabízí?

Uvedená společnost se snaží zákazníkům šetřit co nejvíce času. Proto si založila internetový obchod, a tak je možné objednat pracovní oděv pro své zaměstnance skrze internet. Je to naprosto jednoduché a hlavně rychlé, což zřejmě v dnešní uspěchané době oceníte. V nabídce e-shopu https://www.celar.cz/ najdete všechno od montérek přes oděv pro pracovníky v gastru a zdravotnictví až po prostředky na ochranu zraku.

V zimním období dělníci pracující na mrazech ocení zimní čepici, kterou na výše uvedené stránce také najdete za atraktivní cenu.

Chraňte dýchací cesty pracovníků

Jestliže vaši zaměstnanci pracují s látkami, které by mohly způsobit problémy s dýchacími cestami, neobjedete se bez ochranných pomůcek v podobě roušek, respirátorů, masek a filtrů. Samozřejmě záleží na tom, jak vysoká ochrana je nezbytná.

Pokud si při výběru ochranných pracovních prostředků nevíte rady, odborný personál vám poradí. Stačí se s ním spojit buď telefonicky, nebo e-mailem. Všechny potřebné informace najdete přímo na stránce společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..