armovani

Velkoobchod a maloobchod s hutními materiály

 

Sháníte hutní materiál? Potřebujete zajistit jeho úpravy v podobě naohýbání, děrování, stříhání nebo řezání? Potřebujete zajistit zámečnické práce? Pak je vám k dispozici firma LUMASTEEL Litvínov s.r.o., jejíž služby Vám nyní v krátkosti představíme.

LUMASTEEL Litvínov s.r.o.

LUMASTEEL je velkoobchodní a maloobchodní prodejce hutního materiálu a příslušenství. K prodeji nabízí komplexní služby v podobě různých úprav materiálu na přání zákazníka. Je tedy jedno, jestli jste velká firma, nebo domácí kutil, přijít může každý, kdo shání hutní materiál nebo jej potřebuje odborně upravit.

V roce 2017 zprovozněná armovna zvládne jak malé, tak větší zakázky.

Jak bylo uvedeno, prodej hutního materiálu firma rozšiřuje také o doplňkové služby, které jsou následující:

  • Dělení tyčového materiálu – na pásové pile není problém nařezat tyčový materiál na libovolnou délku.
  • Dělení plechu – jinak řečeno stříhání plechu, lze realizovat pro tloušťky do 6 mm. K dělení se používají tabulové nůžky.
  • Zámečnické práce – po dohodě lze zajistit i větší zámečnické práce spočívající ve svařování, různých úpravách na domech, stavbě jednoduchých i složitějších konstrukcí.
  • Ohýbání plechu – chcete-li, aby vám plechy při instalaci seděly, tak jak mají, tedy nedocházelo k rozměrovým odchylkám, pak můžete využít jejich profesionálních služeb.
  • Armování železa – vyhotovení jednoduchých zakázek do druhého dne není problém, u těch složitějších pak do 3 a více dnů.
  • Výpalky pomocí laseru – pokud dodáte okótovaný výkres, zajistí vám jeho přesné vypálení s pomocí laserů tak, aby došlo k minimalizaci vzniku odpadu.
  • Děrování – patky, úhelníky a plechy do tloušťky 15 mm lze vyrobit v krátké době.
  • Výroba a montáž bran a vrat – kompletní výroba z komponentů a následná montáž vrat a bran různých velikostí.

Doprava hutního materiálu

Není problém vám dovézt objednaný hutní materiál až na místo určení. Do délky 6 metrů a hmotnosti 5 tun firma využívá svou techniku. Nad tyto rozměry a hmotnost využívá služeb smluvního dopravce. Pokud je požadovaný materiál skladem, doručí vám ho ještě v den objednávky. Při objednávce nad 50 tisíc korun bez DPH je doprava zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..