lano

Kvalitní lana a provazy od českého výrobce

 

Spolu s rozšířením hypermarketů, hobby marketů a jiných podobných prodejních platforem došlo ke dvěma zásadním proměnám. Jednak se na trhu začaly objevovat převážně zahraniční produkty a pak také došlo k úbytku malých prodejen. Ty většinou nabízely kvalitní specializované zboží. Díky tomu je tak dnes docela dost problém sehnat kvalitní lana a provazy. Krásně to lze ilustrovat na prádelních sňůrách. Bez ohledu na to z čeho jsou vyrobené, ty běžně dostupné v marketech mají životnost zhruba rok. Přitom jsou za dvakrát vyšší cenu, než nabízí výrobní družstvo Delana. To si nyní představíme.

Výrobní družstvo Delana

V roce 1991 vzniklo výrobní družstvo Delana specializující se na provazové produkty. A přestože v současnosti čítá jen necelé dvě desítky zaměstnanců, ročně zpracuje na 57 tun základního materiálu k výrobě lan a provazů. Ty se vyrábí z bavlny, juty, sisalu, chemlonu a popypropylenu. Výsledkem je široká paleta výrobků zasahující do oblasti domácnosti, sportu, zemědělství a částečně i automobilového odvětví.

Vysoká kvalita za nízké ceny, kterou v marketech nehledejte.

Nabízené produkty

Hlavní kategorie vyráběných produktů

  • šňůry na prádlo a motouzy,
  • zemědělské produkty – vazáky, opratě, pavuzníky (jutová lana pro uvázání nákladu) aj.,
  • sportovní produkty – lana, švihadla, pytle na míče, houpací sítě aj.,
  • polyamidové produkty – auto lana, lana pro kladky, různé sportovní sítě aj.

Úprava na zakázku

Řadíte-li se mezi velkoodběratele, není problém domluvit úpravy na vaše přání.

Prodejna pro koncové zákazníky

Delana se převážně orientuje na velkoodběratele, nicméně i koncoví zákazníci si přijdou na své. Veškerý sortiment je k dispozici ve dvou kamenných prodejnách v Českých Budějovicích (Agrozet – U Sirkárny 30 a v Dupi – Dolní 4).

Slevy na již tak levné výrobky

Při pohledu do ceníku zjistíte, že dostanete množstevní slevy, dále slevu při platbě hotovosti a při osobním odvozu zakázky. Uvedené se vztahuje jen na objednávky přesahující 10.000 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..