Funkční a termo oblečení na sport

Nejen soudobí sportovci, ale také i fyzicky pracující lidé, mají-li dlouhodobě podávat dobrý výkon, potřebují vhodné oblečení. Oblečení, které je schopné odvádět pot od těla a umožnit tak tělu zachovat si efektivní termoregulaci. A nejen termoregulaci, ale taky i zdraví. Určitě totiž víte, že být zpocený znamená vyšší riziko prochladnutí a následně nastydnutí. Ještě před pár lety byla existence takovéhoto prádla jen sci-fi, nicméně dnes již takové prádlo máme.

CoolMax® – tvarovaná vlákna nabízí lepší vlastnosti

CoolMax® je syntetické polyesterové vlákno, které je speciálně vytvarované. Není tedy kulaté, jako je tomu u klasického vlákna. Místo toho je na obou stranách zploštělé (vlákno je označované jako čtyřkomorové), čímž se zvyšuje jeho plocha. Tím je dosaženo mnohem efektivnějšího odvodu potu od těla. Pro vás to znamená, že prádlo vyrobené z vlákna CoolMax® vás udržuje nejen v suchu, ale také v psychické pohodě. Vlákno totiž nebobtná a stále si udržuje schopnost odvodu par od těla. V neposlední řadě je prádlo mnohem lehčí, rychle schne a je odolné proti plísním a pachu.

Nanosilver® – ochladí a zabrání množení bakterií

Technologie Nanosilver® je tím nejmodernějším, co se dá v současnosti v oblasti funkčního prádla pořídit. Jedná se totiž o látky, které využívají jak vlákna CoolMax®, tak také nanočástic stříbra. Proč stříbra? Protože stříbro je antibakteriální a účinně brání množení bakterií na povrchu těla, které mají za následek nepříjemný zápach.

Máte problémy se zápachem nohou? Vyzkoušejte sportovní ponožky se stříbrem. Uvidíte, že se zápach omezí.

Funkční prádlo Nanosilver® přímo od českého výrobce

Dobrá zpráva přátelé. Prádlo Nanosilver® není vyráběné kdesi na dalekém východě, ale u nás v České republice. To vám zaručuje maximální kvalitu produktů a jejich zdravotní nezávadnost. Nakupovat můžete na webu www.nanosilver.cz. V nabídce najdete nejen oblečení na běhlyžařské kukly, trička a spodní prádlo. Mají zde i nanoprodukty pro automobily, bazény, kosmetiku aj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..