Sedací soupravy na internetu definují příjemné ceny a široká nabídka

Žijeme v době internetu, přesto, když vám hlavou bleskne myšlenka na pořízení nového nábytku, automaticky nás napadne nějaký kamenný obchod, v kterém běžně nakupujeme. Přitom co se týče nabídky, tak ani zdaleka se klasické prodejny nemohou přiblížit nabídce internetových obchodů. Ty totiž na rozdíl od těch běžných mohou agregovat nabídku desítek výrobců, či dodavatelů nábytku z celé ČR, případně Evropy. Krásným příkladem je nabídka ostravské firmy Lumax nábytek, nabízející stovky druhů sedacích souprav, rohových sedaček a dalšího nábytku. A přitom se nejedná o žádné přehánění. Díky propracované logistice to pro ně není problém.

Sedací soupravy

Značení

Pokud nekupujete sedací soupravy poměrně pravidelně, což je případ asi většiny z vás, budete zmateni, když u nich uvidíte číselné označení rohová sedací souprava 3+2+1, 3-2, 2+1+1, 2/1 apod. Jedná se o počet míst jednotlivých kusů sedací soupravy. Tedy, označení 3 znamená, že sestava obsahuje kus, který je určen pro tři osoby, 2 pro dvě atd. Někdy se ještě číslo doplňuje o písmena R a N. R znamená rozkládací a pak N normální. To jen pro upřesnění, protože to neznalé může zaskočit. Nicméně je to nanejvýš praktické označení.

Tip: Sedací souprava INFINITY 2016 3+2+TABURET je moderní a neotřelá a přitom nadčasová.

Současné trendy

Posledních několik málo let se prosazuje u sedacích souprav především větší velikosti sedáku. Ten je tak pohodlnější nejen pro sezení, ale i případné ležení. Ty lepší sedačky mají různé hlavové polohovací systémy zvyšující komfort při používání. Stejně tak úložný prostor je dnes mnohem více vidět než v minulosti. Protože se s časem proměnily obývací stěny na modulový systém, skládající se z převážně nízkých modulů, tak i sedací soupravy jsou oproti dřívějšku více modulární a relativně nízké. Design je jednoduchý a preferující moderní barvy a látky. Co si však vyberete, je jen a jen na vás.

Tip: Rohová sedačka GENESIS L je pro odvážnější moderně smýšlející mladé lidi jako dělaná. Barvu a potahy si můžete v konfigurátoru upravit dle svých preferencí.

Kde nakupovat sedačky do obýváku?

Na internetu, konkrétně na webu www.lumax-nabytek.cz. Nabídku mají opravdu velikou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..