ebay

Nakupovat z eBaye může každý

Znáte zahraniční e-shopy, jako jsou například eBay či Aliexpress? Nabízí stejné výrobky, které seženete i v ČR, nicméně za mnohonásobně nižší ceny. A přestože k vám zboží cestuje z jiného kontinentu, poštovné bývá často zdarma. Žádné podvody v tom nejsou.

V obou zmiňovaných e-shopech lze sehnat prakticky cokoliv od obalu na telefon přes pěkné šaty až po nový notebook. Prodávají se tady věci za koruny i tisíce, pohybují se zde opravdu spolehliví prodejci, jimž záleží na spokojenosti zákazníka, ale také podvodníci. Online obchod eBay je totiž takové jedno velké tržiště, na němž obchoduje spousta (převážně čínských) prodejců. Nicméně jakmile se naučíte, co je důležité sledovat a podle čeho se řídit, není důvod se nákupů bát. Jedinou nevýhodou je delší dodací lhůta, avšak za ty výhodné cenové podmínky to stojí.

Není se čeho bát, nakupujete jako v každém jiném e-shopu

Spousta lidí má strach z komunikace s prodejcem, která ovšem na eBayi probíhá zcela bezproblémově. Nekomunikujete s rodilými anglickými mluvčími, proto si vystačíte s velmi základní znalostí tohoto jazyka.

Ani s platbou nejsou potíže. Platit se dá buď přes PayPal, kdy je pak snadnější vracení peněz, kdyby došlo k reklamaci, nebo klasicky kartou.

S prvním nákupem vám mohou pomoci odborníci

Pokud anglicky ani trochu neumíte, máte strach, že si vyberete nepoctivého prodejce, nejste si jistí cenou dopravy, nebo jste narazili na jakýkoliv problém při nakupování na eBayi, můžete se obrátit na www.czechebay.cz. Díky této české službě je nakupování v zahraničních obchodech jednoduché pro každého. Zašlete jim odkaz na vybrané zboží, zaplatíte a oni veškerou komunikaci se zahraničním prodejcem dořeší za vás. Na webu mají i užitečné video návody, díky nimž zjistíte, jak najít co nejlevnější výrobky, podle čeho vybírat prodejce a jak si poradit s aukcemi. A když budete mít zájem, pomohou vám rovněž s nákupy v jiných zahraničních e-shopech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..