Navrhněte si vlastní koupelnu s moderními doplňky a příslušenstvím

Luxusní koupelna

Sanitární keramika, která skvěle zapadne do moderní koupelny s praktickými sprchovými či masážními boxy, je pomyslnou třešničkou na dortu kvalitního a pohodlného bydlení. Přitom vybavení koupelen lze pořídit za zlomek cen, které byly běžné na českém trhu před několika lety. Vybavení koupelen je dnes dostupné pro všechny. Rozhlédněte se a popřemýšlejte, zda by si vaše koupelna nezasloužila nový slušivý kabátek.

Staňte se architektem vlastní koupelny

Pokud se pouštíte do kompletní rekonstrukce koupelny a potřebujete poradit s vhodným rozmístěním jednotlivých prvků tak, aby navazovaly na odpady a přívod vody bez zbytečného kopání a bourání navíc, nemusíte si zvát drahého architekta. S pomocí on-line návrháře na webu wellmall.cz si zasadíte požadované části koupelny i s rozměry do připraveného návrhu, přizpůsobíte si rozmístění vlastním potřebám a počkáte si na výpočet předpokládaného rozpočtu. Pokud vám zbudou finance, můžete sprchový kout vyměnit za sprchový masážní box, baterie vyměnit za ekonomičtější.

Sprchové boxy běžné a masážní

Sprchové boxy a kouty jsou nabízeny ve více variantách, a to buď s běžnou vaničkou, anebo s mramorovou vaničkou. Prodávají se sprchové kouty s rozmanitými rozměry, které budou dostatečně odpovídat právě vaší koupelně. Sprchové kouty jsou čtvercové, čtvrtkruhové a obdélníkové. Oblíbené jsou i sprchové masážní boxy, jež se aktuálně prodávají v internetové prodejně wellmall.cz za snížené ceny. Sortiment zahrnuje sprchové masážní boxy s nízkou i vysokou vaničkou, s velkou vanou i mramorovou vaničkou. Všechny masážní sprchové boxy se vejdou do každé koupelny díky variabilitě rozměrů a prostorovému zpracování.

Praktické dveře do niky a sprchy šetří prostor

I do stísněných prostor se dá jednoduše umístit sprchový kout, sprchový box nebo masážní box díky různým typologiím produktů, mající rozdílné sprchové dveře. Komu budou sprchové otevírací dveře překážet v méně prostorné koupelně, může si vybrat praktičtější posuvné dveře, zalamovací či shrnovací. Dávno už uplynula doba jednoho typu unifikovaných sprchových koutů. V současnosti máte na výběr z nekonečné řady rozměrů a modelů. Zákazníkům jsou také k dispozici i různé dveře do niky – jednokřídlé, dvoukřídlé a zalamovací – s čirým nebo matným sklem s možností výběru dle rozměrů niky. Požadujete šířku dveří 98 cm a výšku 121 centimetrů, respektive 80,5-97 cm, není problém. Detailní popisy zboží na webu wellmall.cz dávají možnost výběru každému zájemci.

Vodovodní baterie do koupelny a kuchyně více typologií

Ani u sortimentu, který pojímá sanitu a vodovodní baterie, se s výčtem produktů nešetřilo. Zájemci o obnovení zastaralé koupelny nebo kuchyně zde naleznou umyvadlové baterie, do vany i do sprchových koutů, k bidetům, stejně jako dřezové baterie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..