nábytek z masivu

Nábytek z masivu je ideální volbou na celý život

nábytek z masivu – manželská postel

Nábytek z masivu je nekompromisním řešením pro ty, kteří hledají vybavení bytu či domu na celý život, zakázková výroba je pro ně příliš nákladná a se sektorovým nábytkem logicky nejsou spokojeni. Masivní postele, skříně, komody, poličky a stoly od jednoho výrobce jsou nejlepší volbou nábytku, jež bude poctivě sloužit vám a dalším generacím. Český výrobce HP nábytek se soustředí právě na masivní nábytek určený běžným i náročnějším zákazníkům. Výrobky dodává distributor a prodejce Extra-nabytek.cz.

Postele z masivu, skříně a vybavení bytu z kvalitního dřeva

Jakostní smrkové a bukové dřevo z českých lesů bylo použito pro všechen masivní nábytek, jež se hodí do dětských pokojů, ložnic, obýváků, kuchyní a jídelen. Zájemci o vybavení bytu, domu či hotelu a rekreačního zařízení jsou vítáni v internetovém obchodě extra-nabytek.cz. Sortiment zahrnuje stovky kusů masivního nábytku jako postele z masivu – jednolůžkové, manželské, s úložným prostorem, patrové i palandy. Dětské pokoje i ložnice lze vybavit doplňky z e-shopu, nabízejí se matrace, kapsáře nebo třeba skluzavky, domečky a mantinely na zábranu.

Jednolůžkové, dvoulůžkové masivní postele a palandy

Jedno i dvoulůžkové postele, palandy a patrové postele jsou vyráběny ze smrkového a bukového dřeva. Jejich kladnými vlastnostmi jednoznačně jsou dlouhá životnost, minimalizování skřípání a vrzání, v neposlední řadě přirozený vzhled, jenž zapadne do každého vkusného interiéru. Oproti dřevotřísce, jež se běžně používá na sektorový nábytek, je téměř nesmrtelná životnost zárukou vašeho klidného spánku. Nabízený nábytek z masivu, jakož i masivní postele, je opatřen plynovými panty, kovovými úchytkami a ložiskovými plnovýsuvy s dojezdem. Povrchová úprava je ošetřena UV lakem, který zachová na dlouhá léta vlastnosti masivního dřeva, designově doladí vzhled nábytku a navíc usnadní celkovou údržbu.

Manželská masivní postel snese jakoukoliv zátěž

Manželská masivní postel ze smrkového nebo bukového dřeva dělá z každé ložnice prostor, kam se každý rád uchýlí po denním shonu a povinnostech. Na výběr jsou různé typy postelí: s úložným prostorem i bez, se zajímavě řešenými zaoblenými rohy, s praktickou zvýšenou ložní plochou pro lepší vstávání. Díky cenové dostupnosti srovnatelné s prodávaným sektorem jsou manželské postele ideální volbou jak pro novomanžele, tak pro seniory. Doprava všech objednávek nad 3000 korun je zdarma. Kdo si vybere masivní Hp nábytek, neprohloupí a ještě ušetří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..