penezenka

Nebankovní půjčka pro podnikatele vám může zachránit firmu i pomoci nastartovat kariéru

penezenka
Začínat s podnikáním bez jakéhokoliv finančního základu je prakticky možné. Nejste zrovna vhodným kandidátem na půjčku, kapsy máte prázdné, ale překypujete plány a nápady? I pro vás existuje řešení!

Nenechte se brzdit v rozletu

Nákup nových prostředků, rozjezd firmy, sezónní výpadky, hrozba bankrotu, investice – to vše jsou důvody, proč podnikatelé často sahají k půjčce. Věděli jste ale, že vice než čtvrtině firem banka úvěr neschválí? Ještě větší potíže se žádostí o půjčku pak čekají drobné živnostníky. Tehdy přicházejí ke slovu nebankovní společnosti se svými finančními produkty. Nepotřebují vidět váš podnikatelský plán, nezajímají je příjmy společnosti, daňové přiznání ani váš zápis v registru. Nikdo se vás nebude ptát na účel půjčky, peníze můžete využít na cokoliv. Mezi začínajícími podnikateli a živnostníky je tak rychlá nebankovní půjčka leckdy jedinou možností jak získat v případě nouze finance.

Vyřízení je hračka

Rychle, snadno a výhodně, to jsou hesla nebankovní půjčky pro podnikatele. Vše zařídíte bez složitého administrativního procesu a vyhnete se jakýmkoli komplikacím. Nepotřebujte ručitele, nedokládáte vaše příjmy či stav účtu, a dokonce ani nemusíte nikam chodit – vše vyřídíte online, přímo z pohodlí domova. Postačí jeden, maximálně dva doklady. Pokud nejste notorickým dlužníkem, neexistuje důvod, proč by vám tento finanční produkt neměl být k dispozici.

Urgentní finanční krizi vyřeší rychlá půjčka bez doložení příjmu

Mít pravidelný příjem v určité výši bývá většinou předpokladem pro úspěšnou žádost o bankovní půjčku. Pro začínající podnikatele, kteří nemají stálé zaměstnání, aby se mohli nové kariéře věnovat naplno, případně jsou OSVČ, studenty či nedávnými absolventy, tato podmínka představuje problém. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu může být řešením pro ty, kteří stálý plat nemají, nebo nechtějí zveřejňovat jeho výši. U nebankovních společností ji lze získat velmi snadno, především pokud se jedná o rychlou půjčku okolo 10 000 Kč s krátkou dobou splatnosti. Máte-li nenadálé výdaje, tento finanční produkt vám může sejmout kámen z hrudi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..