čaj

4 ultimátní rychlovarné konvice KitchenAid

čaj

Ilustrační obrázek. Zdroj: Pixabay

V následujícím článku si představíme 4 rychlovarné konvice KitchenAid, které jsou určené zejména pro ty nejnáročnější zákazníky požadující mnohem více, než jen “uvařit vodu” v plastové konvici vyrobené kdesi v Asii. Pokud si teď říkáte, že rychlovarná konvice už zlepšovat nejde a že její jedinou funkcí je jen uvařit vodu, jste na velkém omylu.

Rychlovarná konvice 5KEK1522

Jako první si představíme tu nejlepší konvici, za kterou si budete muset trochu připlatit, protože její cena se pohybuje v rozmezí 5 až 6 tisíc korun. Za tyto peníze však dostanete opravdu to nejvíc, co jde, tedy až na aplikaci pro dálkové ovládání konvice mobilem, což by byl zbytečný kýč. Čím je tedy konvice tak výjimečná? Například oku lahodícím retro designem, který se nikdy neokouká. Dále pak dvojitou stěnou, která nejenže udržuje vodu déle teplou, ale také snižuje hluk při vaření vody a mimo jiné vás chrání před popálením. Pak tu je regulace teploty vody. Je možné si nastavit ohřátí vody od 50C až do klasických 100C. Pokud si říkáte k čemu je to dobré, pak věřte, že ne každý nápoj vyžaduje vařící vodu. Například existují speciální zelené a bílé čaje, které se nesmí zalít vroucí vodou, ale vodou s teplotou právě kolem 50C, jinak byste tyto často velmi drahé čaje zničili. V neposlední řadě má konvice neocenitelnou pomůcku v podobě vestavěného teploměru ukazujícího aktuální teplotu vody.

Rychlovarná konvice 5KEK1722

Tato konvice se s cenou pohybuje kolem hranice 4 tisíc korun a na rozdíl od předchozí nabízí větší objem, jednoduchý design, LED panel pro nastavení teploty vody a funkci udržující teplotu uvařené vody na nastavené teplotě až po dobu 30 minut. Tuto rychlovarnou konvici ocení díky její praktičnosti zejména v kavárnách a čajovnách.

KitchenAid skleněná rychlovarná konvice na čaj 5KEK1322ESS

Jak z nadpisu vyplývá, je tato rychlovarná konvice ze skla a je určená pro vaření čaje. Pro ten je tu připraveno sítko z nerezové oceli a stojánek na sítko s vylouhovaným čajem. Díky tomu, že je sklenice ze skla, je možné vychutnávat si proces obarvování vody a pak samotnou finální barvu čaje, která na rozdíl od kávy je velmi důležitá. Konvice umí tak jako ty předchozí uvařit vodu dle nastavené teploty. Jste-li milovníci kvalitních čajů, pak vám doma tato konvice nesmí chybět.

KitchenAid rychlovarná konvice 5KEK1222

Tato konvice je nejjednodušší a také nejlevnější rychlovarnou konvicí KitchenAid. Za cenu necelých 3 tisíc korun nabízí špičkový design, rychlé uvaření vody a kvalitní nerezový materiál, z nějž je konvice vyrobena.

A kde se vlastně tyto skvosty dají zakoupit? No přeci v e-shopu eKitechAid. Pokud vám nevadí trocha angličtiny, pak se nezapomeňte podívat na YouTube kanál KitchenAid, na kterém nejdete spoustu zajímavých tipů a recenzí produktů KitchenAid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..