obývací stěna

Obývací stěny v duchu moderní doby

obývací stěna

Vzpomínáte na masivní a nevzhledné obývací stěny, které v minulém století ovládaly téměř všechny obývací pokoje? Tak s nimi je teď konec. V dnešní době není nikdo zvědavý na skladování nepotřebných věcí. Skončilo i vystavování desítek druhů skleniček, porcelánu a jiných drobností, které jsou jen na prach. Víte, co je právě teď v kurzu? Jak vybrat obývací sestavu podle svého gusta? Podívejte se na pár tipů.

Vše má svoje místo

Jak už to tak bývá, na velikosti prostě záleží. Nelze pochybovat o tom, že patří obývací stěny na nejdelší část zdi naproti pohovce. Ve většině obývacích sestav je totiž vložena televize, na kterou musíme mít skutečně dobrý výhled. Někteří lidé prahnou po skříňkách rozložených systematicky po prostoru. I to je možné, ale platí pravidlo, dvakrát měř a jednou řež. Jak bylo řečeno na začátku, naštěstí už odzvonilo robustním obývacím stěnám, které zabíraly jen drahocenné místo. Dnešní doba spěje k jinému názoru a dává zelenou minimalismu. Mladým lidem stačí jen pár skříněk, poliček a možná komoda.

Klasika, extravagance či moderna?

Ne všichni lidé mají stejný vkus. Někdo má spadeno na tradiční provedení, jiný má v lásce moderní obývací stěny, další se spokojí s industriálním stylem. Posledními výstřelky módy jsou bílé obývací stěny. Možná se vám to zdá nesmyslné, ale bílá barva je prostě nesmrtelná a hodí se k jakékoliv barvě ostatního nábytku, podlahám, dekoracím, doplňkům i odstínům zdí.

Zaměřte se na kvalitní provedení

Určitě už jste zjistili, že v jednoduchosti je krása. Nádherné moderní obývací sestavy si můžete objednat z e-shopu FOR LIVING, který je spolehlivý a svým klientům nabízí nejrůznější výhody, jako je výběr jednotlivých částí stěny i samostatně. Prokažte svému obývacímu pokoji službu a darujte mu moderní sestavu na míru požadavkům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..