Nemocnice

Rehabilitační, masážní a vyšetřovací lehátka pro profesionály i nadoma

Nemocnice

Pohodlí pacientů i zdravotnického personálu mnohdy zvýší zdravotnické pomůcky a lehátka s moderními vymoženostmi, které usnadňují jak samotný pobyt na lůžku, tak i manipulaci s ním. Nabídka společnosti Resi je soustředěna na vyšetřovací a masážní lehátka do všech typů ordinací, masážních a kosmetických salonů. Neobejdou se bez nich ani nemocnice a domovy pro seniory.

Transportní, zdravotnická a masážní lůžka do ordinací a nemocnic

Zájemci o zdravotnická a transportní lůžka mají na výběr ortopedická lehátka, fyzioterapeutická, gynekologická a masážní lehátka. Sortiment je rozšířen o vyšetřovací lehátka, naklápěcí stoly, odběrová křesla a lehátka řady Kosmetik či pro využití v ORL ambulanci. Doplňkový nábytek pro ordinace a lékařská pracoviště zahrnuje židle, stoličky, otočná křesla, schůdky, zástěny i lavice do čekáren. Před rekonstrukcí pracoviště a zdravotnického zařízení je pohled na webové stránky resi.cz více než přínosný. Zdravotnický personál a provozovatelé zařízení se díky nabídce lépe zorientují v potřebných a důležitých pomocnících do ordinací a čekáren.

Rehabilitační potřeby pro profesionální a domácí užívání

Komplexní souhrn avizovaných produktů potřebných ve zdravotnickém provozu obsahuje také doplňkové materiály, jež mnohdy usnadňují činnost zdravotníků, obsluhujícího personálu, ale především zvyšují pohodlí pacientů a urychlují léčbu či alespoň zpříjemňují průběh léčení a pobytu ve zdravotnickém zařízení. Prodávají se roll míče, aqua produkty, koupelnové soli, posilovací, sportovní a masážní pomůcky. Polohovací podložky, sedací a podkládací pomůcky jsou vhodné i pro rehabilitaci a úspěšné doléčení nemocných v domácím prostředí. Na své si v obchodě společnosti Resi přijdou i provozovatelé wellness center, rehabilitačních ústavů i domovů pro seniory. Pestrý sortiment potěší i začínající lékaře, kteří si potřebují kompletně vybavit novou ordinaci a pracoviště včetně odpočívárny a čekárny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..