logo Kovobel

Mobilní kontejnery jsou levným zastřešením pro různé účely

logo Kovobel

Sháníte zastřešení pro svoje výrobky či materiál? Potřebujete si na zahradě někam schovat sekačku? Hledáte přístřešek na popelnice? Chcete někam ukrýt dřevo? Ať už jste firma, nebo fyzická osoba, levným řešením by pro vás mohly být skladové kontejnery.

Řešení na míru vašim potřebám

Skladové kontejnery z pozinkovaného plechu, jak je vyrábí společnost KOVOBEL, zvenčí vypadají docela obyčejně. Vnitřní výbava ovšem může naprosto korespondovat s tím, k čemu je potřebujete. Dovnitř se dají instalovat ventilační mřížky, regálový systém, drážky na lahve s technickými plyny, dělící stěny, dřevěná či ocelová podlaha apod. Koneckonců i zvenku se dají přizpůsobit – každý si může zvolit jednokřídlé/dvoukřídlé dveře, vyztužení střechy (když plánujete pokládat kontejnery na sebe), okna, průsvitný pruh na střeše nebo třeba nájezd.

Snadné sestavení i demontáž

Firma KOVOBEL vám skladovací kontejner dodá rozložený. Složit jej ovšem není žádný problém. Stačí správně postavit jednotlivé stěny a „sešroubovat“ je k sobě. Montáž zvládne opravdu každý, nicméně je potřeba více rukou, které pomohou stěny a střechu zvednout. Demontáž je úplně stejně snadná, kdykoliv je tedy možné kontejner rozebrat a přemístit jinam. Přesouvat se dá i sestavený, pomocí vysokozdvižného vozíku či jeřábu.

Využití na sto způsobů

Přestože název napovídá, že je určený primárně pro skladování, rozhodně si jej nepředstavujte pouze jako sklad zboží a materiálu. Lze ho využít i na vlastní zahradě jako přístřešek na dřevo, zahradnické pomůcky, sekačku. Kontejner větších rozměrů je možné použít jako garáž na auto nebo kola. Někdo je využívá rovněž jako přístřešky na popelnice.

Jedná se o velmi cenově dostupné řešení, které je navíc možné přizpůsobit konkrétnímu účelu. Co víc si přát? Jestli i vás napadá, kde byste mohli skladový kontejner využít, prozkoumejte katalog společnosti KOVOBEL. Uvidíte, že ceny jsou opravdu příznivé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..