hodinky Delroy

Kde v ČR pořídit unikátní pánské hodinky Stuhrling

hodinky Delroy

Stuhrling Original, jedna ze známých značek propracovaných, přesto cenově dostupných hodinek je populární především v USA. V posledních letech se však zvyšuje poptávka po těchto výrobcích také v Evropě. V reakci na zájem zákazníků vznikl rovněž český e-shop specializující se výhradně na tuto značku.

Doposud bylo problematické u nás hodinky Stuhrling sehnat. Několik e-shopů sice prodávalo pár kousků, ale nabídku měly velmi omezenou, proto si spousta lidí raději objednala tyto unikátní skeletové hodinky ze zahraničí. Nový internetový obchod Delroy.cz se však rozhodl všechny milovníky precizní švýcarské práce potěšit a stal se exkluzivním distributorem značky Stuhrling Original pro ČR.

Kořeny značky Stuhrling sahají až do 18. století

Pánské hodinky Stuhrling kombinují moderní eleganci s propracovanými mechanickými strojky. Unikátní jsou především tím, že zobrazují přímo mechanismus strojku, a tak poukazují na známou švýcarskou precizní práci.

Za značkou opravdu stojí švýcarský mistr Max Stuhrling, kterého bavilo vytvářet komplikované strojky ukazující kalendář i fáze měsíce.

Maxovi tehdy vadilo, že si kvalitní skeletové hodinky může dovolit jen nejbohatší vrstva. Ani on si je koupit nemohl, musel by za ně utratit dvanáct svých měsíčních platů. Kvůli tomu se věčně hádal s kolegy a jednou to došlo tak daleko, že si zlomil ruku. Nemohl pak nadále pracovat v hodinářském průmyslu, a tak své řemeslo naučil syna, jemuž v té době bylo pouhých jedenáct let.

Teprve nyní jsou hodinky Stuhrling pořádně doceněny

Hodinářská tradice rodu Stuhrlingů trvá až do dnešních let. V polovině minulého století byla pozastavena, protože v řemesle nikdo nechtěl pokračovat, nicméně v roce 1999 se pravnuk Maxe Stuhrlinga rozhodl, že to zase zkusí. A daří se mu. Teprve nyní jsou pánské hodinky Stuhrling pořádně doceněny. Dnešní zákazníci si cení propracovanosti a zároveň nízké ceny. Přestože jsou produkty této značky zcela unikátní a vyráběné ruční prací v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi, ceny se drží dost nízko. Přesvědčíte se o tom přímo v e-shopu Delroy.cz. Dlouho neváhejte, protože některé modely bývají rychlé vyprodané.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..