foliovnik

Levné fóliovníky

foliovnik

Podnikáte v zahradnictví? Pěstujete zeleninu, ovoce nebo okrasné květiny? V tom případě vám nesmí uniknout nabídka foliovníků firmy KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o., které jsou vhodné pro zemědělce i drobné pěstitele. V dnešní době lze vybírat produkty v nejrůznějších velikostech, designech i cenových relacích. Ať už se vám líbí foliovník klasického vzhledu, obloukový, atypický či s rovnými boky, vždy skvěle poslouží.

Vícebodové modely přijdou vhod

Úžasné víceloďové foliovníky jsou stvořené pro nejnáročnějšího klienta. Základem tohoto druhu foliovníku jsou robustní ocelové konstrukce umožňující postavit vyšší foliovníky. Vše perfektně sedí. Pokrytí může být z jednoduché či dvojité dofukované fólie. Čela tvoří jednoduchá anebo dvojitá fólie se středovými šoupajícími vraty. Nelze opominout ventilaci. Za zmínku stojí i modely s rovným bokem, oblými boky a levné foliovníky. Nenechejte nic náhodě! Opatřete si produkty se známkou kvality a těšte se na obrovskou úrodu.

Skladové haly nemají jedinou chybičku

Zemědělci ocení skladové haly, ve kterých mohou bez problémů uložit seno, slámu i techniku. Vše bude v bezpečí a pod střechou. Konstrukce skladové haly je pevná stejně jako pokrytí. Určitě se budou hodit i teplovzdušné kotle. Podívejte se do knihy otevřených možností společnosti konstrukceschwarz.cz a objednejte si rovněž seníky. Jen tak bude veškerý materiál pečlivě uschován.

Kde chytře nakoupit?

Mezi žhavé tipy patří produkty společnosti KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. Firma vznikla v roce 2007, ale výrobou foliovníků se zabývá již od roku 2001. Spolehněte se na profesionální služby a rychlou montáž výrobků. Nakoukněte pod pokličku fóliových staveb. Pořiďte si seníky, skladové haly, venkovní mostové závlahy, zahradnické stoly, dešťové kryty, teplovzdušné kotle, automatické meteostanice i stínoviště. Vsaďte na kvalitu osvědčené značky a vše půjde jako na drátku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..