infrasauna

Domácí infrasauny

infrasauna

To, že má saunování blahodárné účinky na náš organismus a zdraví, věděli severské národy již dávno. Pravidelný pobyt v sauně posiluje činnost vnitřních orgánů, především pak srdce. Saunováním se z těla vyplavují toxické látky a zároveň se posiluje imunitní systém. Chození do sauny se tak stalo jakýmsi trendem moderního a aktivního života. V dnešní době si však nemusíte složitě plánovat a vyhrazovat čas na návštěvu sauny, ale můžete si saunování užívat v pohodlí domova.

Domácí infrasauna

Domácí infrasauny jsou cenově dostupné a prostorově velmi skladné. Oproti klasickým saunám mají i mnohem levnější provoz. V klidu je umístíte do domu i bytu. Existují totiž i infrasauny pro 2 osoby, které dosahují velikosti 1 m². Ani pro jejich umístění nemusíte vymýšlet extra místo. K provozu infrakabiny není potřeba žádná speciální technika, nebo odvětrávání. Ideálním pokojem je tak i ložnice.

Infrasauny jsou ke zdraví člověka více ohleduplné než klasické sauny. Proto je můžou používat i lidé s lehčími zdravotními problémy. Infrasauna totiž funguje na jiném principu než klasická finská sauna. Vytváří dlouhovlnné infračervené paprsky, které jsou důležité pro veškerý život na Zemi. Na stejném záření fungují také dětské inkubátory.

Luxusní i atypické infrasauny

Dříve byly sauny pouze dřevěné budky utěsněné mechem, to už dnes dávno neplatí. V současné době jsou možnosti podoby sauny téměř neomezené. Pokud chcete, aby vaše sauna byla zároveň designovým prvkem celého bytu, pořiďte si luxusní infrasauny, které mají ty nejlepší materiály a provedení. Jestliže toužíte po infrasauně, ale nemáte nikde místo, rozhodně není problém nechat si vyrobit saunu na míru. Atypické infrasauny jsou dodávány na klíč a jsou navrženy přesně podle vašich požadavků a možností. Spolu se saunou je samozřejmostí také kompletní servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..